Autor Tema: Kupujem štap  (Pročitano 542 puta)

Van mreže realistik

• Klub RiboLovci
Kupujem štap
« poslato: Avgust 14, 2019, 08:56:36 pre podne »
Kupujem štap Daiwa Crossfire 24 0m tb. 15-40g........ili Savage Gear Bushwalker XLNT 2.40m tb. 40g..... iz starije serije.Dolazi u obzir samo odlično očuvan i ne oštećen štap, na kojem nije radjena bilo kakva sanacija bilo kog dela!

Van mreže realistik

• Klub RiboLovci
Odg: Kupujem štap
« Odgovor #1 poslato: Avgust 14, 2019, 11:55:14 posle podne »
Pogrešio sam kod oznaka dužine Daiwa štapa kog bih želeo da kupim, znači potrebna Daiwa Crossfire Spin 2.40.m...tb. 15-40g...,znači u obzir dolazi korišten štap, ali koji nije oštećen, pa samim tim nije radjena nikakva sanacija ili prepravka. Moj tel. 063/8744721...U obzir dolaze još i Nomura Haru u istoj dužini i težini bacanja, kao i Daiwa Prorex istih proporcija!

Van mreže realistik

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Avgust 15, 2019, 09:44:02 pre podne »
Izvinjavam se svima, najbitnije stvar nisam napisao,.. Ja sam prilikom pada slomio vršni deo Daiwe Crossfire tako da bih rado otkupio gornju polovinu štapa,ako je neko oštetio donji deo pa mu gornji ne treba :unknown:

Van mreže skespa

• RiboLovci
  • **
    • drustvo za zastitu i proucavanje riba
« Odgovor #3 poslato: Avgust 15, 2019, 02:55:06 posle podne »
Da li si probao da kontaktiras formax, mozda imaju nesto iz otpisa ili mogu da ti naruce?

Van mreže realistik

• Klub RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Avgust 15, 2019, 04:01:36 posle podne »
E, jesam, tamo sam i kupio štap, samo što je procedura jako spora i komplikovana, rekli su mi da, čak ako taj deo negde i imaju, pre zime ga neću dobiti!