Autor Tema: Imam problem!!  (Pročitano 133 puta)

Van mreže Cigomir

• Početnik
Imam problem!!
« poslato: Januar 12, 2021, 09:54:43 posle podne »
Imam jedan problem.... Imam Fil fishing Energy Feeder i mašinicu Fil Fishing Flavia 4000 i sad ja sa ovom opremom ne mogu da zabacim sistem dalje od 15 metara ne znam u čemu je problem. Pokušavao sam sa Hranilicama različitih težina i sve je isto pokušao sam sve od 20gr pa sve do 100gr i isti rezultat najlon imam 0.20mm bez memorije.... Mislim da nije do mene pošto kad sam druge štapove zabacivao bez problema preko 80 metara....  Hvala svima....

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Imam problem!!
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2021, 08:47:06 pre podne »
stavi masinicu na drugi stap i vidi kako se zabacuje . Ako je ista daljina ili je motanje ili masinica ili najlon. razvuci najlon negde na nekom otvorenom prostoru pa ga namotaj ponovo zategnut. Ne znam nemam nijednu drugu ideju sta bi moglo biti. Moras da probas. Koji je najlon u pitanju?
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže darkonije

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2021, 02:17:09 posle podne »
S obzirom da je najlon 0,20, rekao bih da je na masinici velicine 4000 verovatno trecina spulne popunjena i da to dobrano skracuje zabacaj.
Samo opusteno.....

Van mreže Kolubarac

• Klub RiboLovci
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2021, 07:35:45 posle podne »
Prvi provodnik na feederu?
"...I am haunted by waters".