Autor Tema: Slike ulova....komentari?  (Pročitano 3911 puta)

Van mreže Keltan

• Klub RiboLovci
Slike ulova....komentari?
« poslato: Maj 06, 2009, 09:35:03 posle podne »
Nisam siguran da je tema na pravo mesto ali evo!!
Zamislite da Ja ili bilo ko okaci sliku..recimo soma i napise:Som je 90kg ,dugacak 2,8m.uhvacen na takmicarac od 5 metara,nulon 0,10mm podvez 0,08mm , udica 18 i mamac...ne znam.Kako bi ste reagovali na to??
ILi drugi slucaj: Evo sta sam uhvatio...som je 90 kg...dugacak Jedan(1)metar i aj pet centimetara!Uhvacen u Dunav (ili Jadransko More).........!??Koji bi bio vas komentar??
Mislim da ste svatili sta sam mislio?E sad, dali je uvreda ako neko napise :Izvini kolega ali taj vas ulov meni izgleda malo manji,kraci nego sto ste vi napisali???Ili treba sam napisati :Bravo kolega,odlicna fotka i odlican ulov??Ili meni kolega izgleda da je  to zenka pune ikre???ILi :odkud Na slici kajsije ...pa April je???ILI:nisi bas morao da slikas ribu obesenu i krvavu,nije prijatno tako!...i tako dalje!
Ili prvi slucaj: bravo kolega ..odlicno ..a koje marke je bio PODVEZ  i molim te odaj tanju mamca??Ili treba reci :ma idi begaj!Poenta mi je ko koga uvredi u ovakve i slicne situacije(ovo su extremne slucajeve(primere) naravno ali cilj se vidi??
Ja stvarno nisam mnogo dugo na forume...tesko se uklopim...mozda ne znam cutati ..ili bonton???Molio bih vase komentare,pomoci ce mi u vezi mog a nadam se svacijeg ponasanja na forum??Meni je draze kad ima komentara na moju sliku..pozitivne ili negativne to je vec drugo..ako je negativna pokusam objasniti zasto je tako???Pozdrav!!
Macedonia
Leave your ego at the door, fish make us all equal

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
Re: Slike ulova....komentari?
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2009, 10:19:32 posle podne »
Pa kolega Keltan mislim da si donekle u pravu ima preterivanja u merama,načinu lova,priboru... ali mislim da su ljudi sa foruma većinom pošteni i nemaju razloga za varanje jer ovde svi znamo kako se peca i da neide som na suve šljive niti da na Savi upeca skušu. Osim toga slika sve govori (što se tiče dužine i težine). A da mi neko kaže da je upecao soma od 100 kg na teleskop takmičarac ja bi ga napljuvao pa nismo ludi. Ovo je samo moje mišljenje ostali će dati svoje.
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže Keltan

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Maj 07, 2009, 10:59:27 pre podne »
Citat: "TVISTER"
Pa kolega Keltan mislim da si donekle u pravu ima preterivanja u merama,načinu lova,priboru... ali mislim da su ljudi sa foruma većinom pošteni i nemaju razloga za varanje jer ovde svi znamo kako se peca i da neide som na suve šljive niti da na Savi upeca skušu. Osim toga slika sve govori (što se tiče dužine i težine). A da mi neko kaže da je upecao soma od 100 kg na teleskop takmičarac ja bi ga napljuvao pa nismo ludi. Ovo je samo moje mišljenje ostali će dati svoje.
Temu nisam postavio  za ovaj ili onaj forum...vec sam mislo uopsteno...kako je ispravno..jel se sme komentirati ..kako..komentirati..dali smes napisati to sto mislis..ili ima neki drugi kodeks ponasanja??
Macedonia
Leave your ego at the door, fish make us all equal

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #3 poslato: Maj 07, 2009, 11:09:18 pre podne »
Meni su Admini u jednom postu napisali da na ovom forumu uglavnom sami treba da procenimo dokle je granica do koje možemo ići. Ja se lično tako i ponašam,nebi samo trebali da pustimo da nam tema ode u pogrešan smer pa da počnu neke čarke među forumašima. to nikako nebi bilo dobro. Svaka dobronamerna kritika je i dobro došla.
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #4 poslato: Maj 07, 2009, 11:19:04 pre podne »
Citat: "TVISTER"
Meni su Admini u jednom postu napisali da na ovom forumu uglavnom sami treba da procenimo dokle je granica do koje možemo ići. Ja se lično tako i ponašam,nebi samo trebali da pustimo da nam tema ode u pogrešan smer pa da počnu neke čarke među forumašima. to nikako nebi bilo dobro. Svaka dobronamerna kritika je i dobro došla.

:drinks:
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #5 poslato: Maj 07, 2009, 02:57:01 posle podne »
Smatram da netko ko je okacio njegov ulov zeli pozitivan komentar naravno ako je ta slika u granici normale,a na vama je da procjenite sta i kako napisati a svima nama je u interesu da je atmosfera na forumu sto prijatnija... :drinks:
Mobilni +31 651460727