Autor Tema: Samo za navijačko udruženje "Uzaludna nada"  (Pročitano 98541 puta)

Van mreže Filip

• Klub RiboLovci
Re: samo za navijacko udruzenje "uzaludna nada"
« Odgovor #15 poslato: Jun 04, 2009, 01:42:25 pre podne »
SD "Sledeca Sezona" postaje boles' sa razmerama da postane epidemija. Medjutim, u SD "Sampioni" su vec nasli protiv otrov, pa su brzo odlucili da sve one jos uvek nezarazene i sve one zarazene koji valjaju prime kod sebe na edukaciju ili lechenje, zavisi od stanja.
Molimo organe zdravstva da brzo reaguju, stave SD "Sledeca Sezona" u karantin i......
KATANAC, KATANAC, KATANAC!!!!
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :rofl2:  :rofl2:  :rofl2:  :ROFL:  :ROFL:  :ROFL:
Postoje dve vrste ljudi, ribolovci i oni koji to nisu!

Van mreže Filip

• Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: Jun 04, 2009, 01:43:40 pre podne »
Kleo se Kleo da je zlezdu voleo...ali dzaba...  :lol:

:drinks:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #17 poslato: Jun 04, 2009, 08:19:07 pre podne »
Citat: "Filip"
SD "Sledeca Sezona" postaje boles' sa razmerama da postane epidemija. Medjutim, u SD "Sampioni" su vec nasli protiv otrov, pa su brzo odlucili da sve one jos uvek nezarazene i sve one zarazene koji valjaju prime kod sebe na edukaciju ili lechenje, zavisi od stanja.
Molimo organe zdravstva da brzo reaguju, stave SD "Sledeca Sezona" u karantin i......
KATANAC, KATANAC, KATANAC!!!!
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :rofl2:  :rofl2:  :rofl2:  :ROFL:  :ROFL:  :ROFL:

Moj Filipe nikad nisi razmisljao trezveno pa tako ni sad. Medcina za tu bolest se ne nalazi u rukama SD Sampioni kako ih ti zoves vec u necijim drugim rukama. Procitaj pazljivo sta sam napisao pa da opet procitamo ovo za recimo godinu dana i da vidimo ko ce biti u pravu. Ja znam da je Vama sad mnogo lepo ali takodje znam da nece jos dugo a o svemu tome cete uskoro sami da citate .

Pozdrav
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Filip

• Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Jun 04, 2009, 11:53:17 pre podne »
Ma malo vas provociram, vas zvezdase.  :-D
 :drinks:

Van mreže CHARUGA

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Jun 04, 2009, 12:00:00 posle podne »
Mene zao sto nema da se sastanu kao nekad velika cetvorka; Hajduk ,Dinamo ,Zvezda, Partizan pa se nedeljom se picilo 230 kmh sa pecanja da se pali radio i slusha multi prenos Velez-Zeljo...
[size=200]Khawuleza[/size]

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #20 poslato: Jun 04, 2009, 12:05:30 posle podne »
pojedini navijaci partizana kao da jedva cekaju da nestane zvezda. Rivalstvo da ali na zdravim osnovama. Bjeka i Zeka su pokusali da uniste Partizan i da li su uspeli videcemo. Moje je misljenje da su se samo primirili malo. Potvrda tome je da cak ni kacelariju nisu ispraznili  vec stoje u istom stanju kao sto su bile kada su bile tu. Cak koliko znam novo rukovodstvo nije ni uslo u njih.
Zvezdu unistavaju tajkuni kojima treba zemlja tj imovina FK CZ koja je velika na tom delu autokomande. Ako im treba imovina Zvezde isto tako im treba imovina i Partizana koja je takodje velika i na lepom mestu.. Krenuce ako pukne Zvezda i na Partizan i to vrlo brzo po unistenju Zvezde ako im uspe projekat u potpunosti.

A onda ce da uzmu i da negde u PAzovi ili Batajnici naprave jedan stadion koji ce deliti zajedno Veciti rivali i moci cemo zajedno da se qrcimo da mso kao Inter i Milan hehehe.

Dokaz o takvim postupcima je i prica od juce po novinama da su navijaci Zvezde napali Sasu Ilica i njegovu trdnu suprugu i da us navodno dobili batine. Cak su napisali i da su ti nazovi navijaci uhapseni. Danas licno Sale demantuje takve natpse i govori da svega toga uopste nije ni bilo i da je smesan taj koji je takvu vest lansirao u javnost.

Rat za ova dva kluba traje i kada ce se zavrsiti videcemo i na ciju stetu. Mislim da najvise gubimo mi navijaci a dobijaju oni koji us i do sad dobijali sve na sta su prstom uprli.

Cak neki navijaci ne vole toliko klubove za koje navijaju koliko mrze suprotan klub. Mozda ipak volimo da derbi bude Zvezda i trudbenik ili Partizan i BSK nego Zvezda PArtizan :whiteflag:
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže turbotail

• Lovac
  • Klub RiboLovci
  • Bolje biciklom na pecanje,nego mercedesom na posao
« Odgovor #21 poslato: Jun 04, 2009, 01:35:01 posle podne »
Ajte ljudi sta vam je. Pa realno nemoze nista spektakularno da se desi. Zvezda nemoze ( a i ne treba) da propadne ,ali ne zbog vatrenih navijaca koji skupljaju prihod ili zbog nove uprave i velikog trenera( stariji se secaju sta je uradio kao trener ,ali i sta je pokazao navijacima sa terena) vec iz prostog razloga sto to ne odgovara ni drzavi. Ova desavanja su recimo skrenula paznju sa mnogo ozbiljnijih tema i mnogo se toga provuklo na mala vrata. U Partizanu mozda i nije mnogo bolje ,ali je sigurno bolje . Navijaci su postali kompleksasi,a sve zbog manipulisanja .Nekada sam putovao po jugi i sa jednima i sa drugima. Cigani su bili mozda i bolje organizovani ,dok nije dosao poslasticar i prekrstio ih u turske konjanike "DELIJE". Nikada nisam imao problema zbog toga sto sam GROBAR,a popio sam sa starom ekipom hektolitre piva. Nedaj boze da se Zvezda ugasi ,ili se slicno desi Partizanu,jedino brine UEFA ,koja je rigorozna oko neplacanja ugovora ,pa bi Zvezda mogla da bude izbacena iz Euro -takmicenja. A onaj gospodin sto se krije iza grba Liverpoola ...samo bih ga pozdravio od starih prijaatelja Arshavina i Drogbe :-D

Van mreže serbian_hunter

• Moderator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #22 poslato: Jun 04, 2009, 03:11:39 posle podne »
Posle velikog truda i novca ulozenog oko transfera, moj novi tim:
Rodjen da lovi, osudjen da radi!
Odelo ne čini čoveka kao ni lovca oružje!

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #23 poslato: Jun 04, 2009, 04:36:00 posle podne »
Ni ja nisam da propadne zvezda ne sto mi je zao tog kluba vec sto bi onda sve bilo dosadno i ne bi bilo (ni ovo malo) kvaliteta.
Meni najvise smetao ovo-Dule otima titule (vec 8 godina?),Tole otima prvenstvar i kupove.............A zvezda postena..........Niko od postenih zvezdasa da se seti kako je bilo za vreme Miljanjica ili kako su nam otimane titule od postenjacine Slavka Sajbera (tad sam bio klinac ali se ipak malo secam) pa Piksi....i na kraju Zvezdic Tarzan "svi smo mi po malo zvezdasi".Kada su oni vladali tada je sve bilo posteno zar ne?
Lopovi samo Dule,Tole,Zeka i Bjeka?

Van mreže CHARUGA

• Klub RiboLovci
« Odgovor #24 poslato: Jun 04, 2009, 04:55:18 posle podne »
Zeljo -Mancester 1-0....
[size=200]Khawuleza[/size]

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #25 poslato: Jun 04, 2009, 04:59:25 posle podne »
Citat: "CHARUGA"
Zeljo -Mancester 1-0....
U prvom poluvremenu :Yahoo!:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže monarch 1

• Klub RiboLovci
« Odgovor #26 poslato: Jun 04, 2009, 05:07:46 posle podne »
Citat: "turbotail"
Ajte ljudi sta vam je. Pa realno nemoze nista spektakularno da se desi. Zvezda nemoze ( a i ne treba) da propadne ,ali ne zbog vatrenih navijaca koji skupljaju prihod ili zbog nove uprave i velikog trenera( stariji se secaju sta je uradio kao trener ,ali i sta je pokazao navijacima sa terena) vec iz prostog razloga sto to ne odgovara ni drzavi. Ova desavanja su recimo skrenula paznju sa mnogo ozbiljnijih tema i mnogo se toga provuklo na mala vrata. U Partizanu mozda i nije mnogo bolje ,ali je sigurno bolje . Navijaci su postali kompleksasi,a sve zbog manipulisanja .Nekada sam putovao po jugi i sa jednima i sa drugima. Cigani su bili mozda i bolje organizovani ,dok nije dosao poslasticar i prekrstio ih u turske konjanike "DELIJE". Nikada nisam imao problema zbog toga sto sam GROBAR,a popio sam sa starom ekipom hektolitre piva. Nedaj boze da se Zvezda ugasi ,ili se slicno desi Partizanu,jedino brine UEFA ,koja je rigorozna oko neplacanja ugovora ,pa bi Zvezda mogla da bude izbacena iz Euro -takmicenja. A onaj gospodin sto se krije iza grba Liverpoola ...samo bih ga pozdravio od starih prijaatelja Arshavina i Drogbe :-D
'bo te arsavin i drogba inace i ti imas klempave usi  :drinks:

Van mreže Filip

• Klub RiboLovci
« Odgovor #27 poslato: Jun 04, 2009, 06:37:15 posle podne »
Citat: "Aco"
Ni ja nisam da propadne zvezda ne sto mi je zao tog kluba vec sto bi onda sve bilo dosadno i ne bi bilo (ni ovo malo) kvaliteta.
Meni najvise smetao ovo-Dule otima titule (vec 8 godina?),Tole otima prvenstvar i kupove.............A zvezda postena..........Niko od postenih zvezdasa da se seti kako je bilo za vreme Miljanjica ili kako su nam otimane titule od postenjacine Slavka Sajbera (tad sam bio klinac ali se ipak malo secam) pa Piksi....i na kraju Zvezdic Tarzan "svi smo mi po malo zvezdasi".Kada su oni vladali tada je sve bilo posteno zar ne?
Lopovi samo Dule,Tole,Zeka i Bjeka?

Pa druze, to je klasika. Iskompleksiranim navijacima ne preostaje nista drugo sem da pricaju o namestaljkama. Jeste bila trojka Drobnjaka iz auta, ali eeeeeeeej...pa mi bi dobili i da smo izgubili tu utakmicu... Pricam sa ortakom pre neki dan. Kaze sudije su dopustile Partizanu, u ovogodisnjem play-off-u,  da igra odbranu na granici faula, a cesto i preko te granice. Pa sta onda mi treba da kazemo? Sta se desavalo u utakmicama broj 3 i 4? Da nije bilo onako tendecioznog sudjenja, mi bi seriju zavrsili u tri utakmice!  :whiteflag:  :whiteflag:

Van mreže turbotail

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #28 poslato: Jun 04, 2009, 06:44:35 posle podne »
Citat: "monarch 1"
Citat: "turbotail"
'bo te arsavin i drogba inace i ti imas klempave usi  :drinks:

Jao ...razumes se u fudbal ko Benitez , ajde kazi javno sto pravis onaj dekor skuse...Pa zbog Chelzia,naravno :whiteflag:

Van mreže turbotail

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #29 poslato: Jun 04, 2009, 06:48:05 posle podne »
Eh da ..ovo sam morao da podelim sa vama. Posle dve godine u Beograd je doputovao Piksi...i  po starom obicaju odvalio glupost i ostao ziv . Citat:Stojković je istakao da je u jesen 2007. otišao iz kluba jer je "postigao maksimum".

"Osvojili smo dve 'duple krune', dva puta smo igrali u Ligi kupa UEFA i bili nadomak Lige šampiona, ali kada nemate pare da platite hotel u Milanu, možda vam tamo i nije mesto", objasnio je on. Rece onaj sto je sve prodao i spakovao kofere.Da nije tuzno bilo bi smesno. :mock: