Autor Tema: Samo za navijačko udruženje "Uzaludna nada"  (Pročitano 116176 puta)

Van mreže Filip

• Klub RiboLovci
Re: samo za navijacko udruzenje "uzaludna nada"
« Odgovor #30 poslato: Jun 04, 2009, 06:50:14 posle podne »
Ne diraj nam L'pool!!! Kada oni igraju navijam kao da je Partizan. TO mi je drugi omiljeni klub na svetu. Plakao sam kad smo ispali od Chelsea, ali bukvalno.
You'll never walk alone!!!

P.S. Najbolje finale u istoriji Lige Sampiona, Liverpool - Milan  3:3(0:3) - penalima 3:2
Postoje dve vrste ljudi, ribolovci i oni koji to nisu!

Van mreže turbotail

• Lovac
  • Klub RiboLovci
  • Bolje biciklom na pecanje,nego mercedesom na posao
« Odgovor #31 poslato: Jun 04, 2009, 07:00:47 posle podne »
Citat: "Filip"
Ne diraj nam L'pool!!! Kada oni igraju navijam kao da je Partizan. TO mi je drugi omiljeni klub na svetu. Plakao sam kad smo ispali od Chelsea, ali bukvalno.
You'll never walk alone!!!

P.S. Najbolje finale u istoriji Lige Sampiona, Liverpool - Milan  3:3(0:3) - penalima 3:2

Filipe ,nisi jedini koji je plakao! :-D

Van mreže monarch 1

• Klub RiboLovci
« Odgovor #32 poslato: Jun 04, 2009, 08:05:48 posle podne »
Boze kakvo ce to biti kupanje na Joci kad se napijem a u CRVENOM DRESU SA BR. 8 NA LEDJIMA Bobo bice kupanja samo nam treba sampon  :rofl2:  :ROFL:  :drinks:

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #33 poslato: Jun 04, 2009, 08:15:28 posle podne »
Od stranih klubova nepostoji neki kojeg obozavam ali postoji onaj kojeg mrzim-Mrzim Bajern vise od Zvezde!
Engleze i Spance volim da gledam i u principu navijam za klub za koji igraju nasi igraci.

Ma Filipe pusti Chakija,kad smo pucali od njih odmah je okretao telefon i razvaljivao me.Kad se samo setim Timoka nisam od njega i jos par drugara mesec dana mogao da zivim a sad kao sticice i nas to.
Najbolji je moj drugar Beli.Prvo je govorio za vaterpolo "ko to jos gleda" pa za kosarku isto e na red je dosao fudbal pa je to isto rekao a sad ocekujem da ce to isto reci i za rukomet   :-D

Van mreže turbotail

• Lovac
  • Klub RiboLovci
  • Bolje biciklom na pecanje,nego mercedesom na posao
« Odgovor #34 poslato: Jun 04, 2009, 10:04:18 posle podne »
Vidi Aco, u mom okruzenju mnogi Zvezdasi u zadnje dve godine govore da je nas fudbal u velikoj krizi.Naravno pre tri godine krize verovatno nije bilo ,a liga nam je bila jedna od boljih u okruzenju,e sad zdrava je logika (iz njihovog ugla,posto je zvezda stub naseg fudbala)da nam je fudbal u krizi,cim je i zvezda u istoj. Fudbal nam je tuzan ,ali su oni ipak komicni.

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #35 poslato: Jun 04, 2009, 10:34:48 posle podne »
Takav slucaj je i sa onima koje ja poznajem.Ne mogu jos da shvate da oni nisu samo navijaci bivseg evropskog prvaka vec mozda i bivseg fudbalskog kluba  :-D
Pre 3 godine,kada su nam bezali cini mi se 17 bodova sve je bilo super.Mi ih dobijemo u rupi 4:2 a oni pricaju kupili Zeka i Bjeka da malo podignu klub na noge.........Mi ih od tad redovno deremo a oni propadaju,ne zbog tih nasih pobeda vec sto su klub sami ukopali sa dugovima.U normalnim drzavama takvi klubovi ne dobijaju licencu za sledecu sezonu i izbacuju ih u ligu-dve nize.Slucaj u Austriji pre 2-3 sezone-GAK prvak ali izbacili ga u nizi rang jer nije imao love za licencu.Koliko je takvih slucajeva bilo u svetu ali kod nas to izgleda ne moze jer zvezda je DRZAVNI PROJEKAT koliko se ja secam.

Van mreže CHARUGA

• Klub RiboLovci
« Odgovor #36 poslato: Jun 04, 2009, 10:51:37 posle podne »
Trebali bi se naci i odpepat partiju hrkljusha..sta smarate ko puzevi.. :sarc:
[size=200]Khawuleza[/size]

Van mreže smuki

• Klub RiboLovci
« Odgovor #37 poslato: Jun 04, 2009, 10:53:55 posle podne »
Di ima dobri krkusa  :crazy:
sto mos danas ostavi za sutra

Van mreže Filip

• Klub RiboLovci
« Odgovor #38 poslato: Jun 05, 2009, 12:18:18 pre podne »
Realno bi bilo da lete iz lige zbog ovolikog duga. Ako ih UEFA kazni i izbaci iz takmicenja, onda to treba da uradi i FSS. Pa neka laganini krenu iz pocetka. I Juve je leteo iz lige zbog namestanja, mnogi klubovi su leteli iz lige zbog duga. Evo najsveziji primer. Cukaricki duguje...ne znam...75000 eura Poledici. Eeeeej! 75000... ne 7.5 milki...
I odmah prica da Cuka leti iz lige, nema im spasa...al' su ipak nekako skupili lovu i spasili se. A ovi duguje 30+ miliona eura i nista. Kao, nema veze. Tuzi ih ovaj, onaj, kurta i murta... i opet nista  :dash2:
Tamo im nose koseve sa terena, vaterpolo klub se vec ugasio, rukometni se zali sto ih je Partizan odrao 10 razlike. Sudije krive, Tole Karadzic namestio, Drobnjak dao trojku iz auta, gepekovali sudije... ko zna sta sve nismo uradili... a ono zvezda 20 bodova iza Partizana u rukometu, a boga mi i u fudbalu.
Raspad sistema.  Sad mogu da  :sarc:

Al' opet mi je bez veze sto je tako, i ako su nas zajebavali kad smo mi bili u procepu. Mislim...koga cemo da punimo ako ove izbace?  :blum:
Postoje dve vrste ljudi, ribolovci i oni koji to nisu!

Van mreže CHARUGA

• Klub RiboLovci
« Odgovor #39 poslato: Jun 05, 2009, 12:53:26 pre podne »
zvezda je osvojila ligu shampiona,tu nema price vishe.
Sad ova gelipterska sranja oko 2 kluba su samo odraz drzave.Dzabe dele ulaznice da napale klince,onda svi pokupuju kove za sledeci derbi i posle se bodu nozevima.
Nezaposlenost raste.Matori navijaci idu na zapad ili istok .Dete se nesme voditi.

Van mreže CHARUGA

• Klub RiboLovci
« Odgovor #40 poslato: Jun 05, 2009, 12:55:06 pre podne »
....nema srednje klase ,kao i edita :morning: ..Vrti se velika lova ,mnoogo velika lova.

Van mreže CHARUGA

• Klub RiboLovci
« Odgovor #41 poslato: Jun 05, 2009, 01:01:51 pre podne »
Chaki skeniraj ulaznicu za Bari i reci kad si poslednji put bio na derbiju ,Aco moze isto pitanje.
Secam se kad seam bivstvovao u montebregu, pocine prvo kolo, ekipa se pokupi i pici 600 km u raspadnutom reno-u 4. 10 sati , ostavlja se zena ,posao,nema razgovora uopste.

Van mreže monarch 1

• Klub RiboLovci
« Odgovor #42 poslato: Jun 05, 2009, 07:26:29 pre podne »
BOZE kako ovi grobari imaju kompleks zvani EVROPSKI SAMPIONI :praise:

Van mreže MoonZe

• Klub RiboLovci
« Odgovor #43 poslato: Jun 05, 2009, 08:37:05 pre podne »
ne zivi se od stare slave,sto se da videti po Zvezdi,eno i  cigani prose po bgd-u ,kazu daj kume neki dinar za zvezdu :hi:

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #44 poslato: Jun 05, 2009, 10:54:09 pre podne »
Charuga  zajebi pitanja tipa "kad si bio zadnji put na derbiju".Znas i sam gde zivim tako i da hocu ne mogu da idem na derbije.Sad ako ne idem na derbije ne smem da volim Partizan ?
Svaka cast Chakiju sto je isao u Bari,isao bih i ja da sam bio na njegovom mestu.
Jos nesto,zvezda nije nikada ni igrala a ne jos i osvojila Ligu Sampiona!Oni su osvojili kup evropskih sampiona a to je bio sasvim drugi sistem takmicenja.Mi smo 25 godina pre njih u tom istom kupu izgubili u finalu od velikog Reala.Ko zna mozda 25 godina posle njih osvojimo LS  :wink: