Autor Tema: Samo za navijačko udruženje "Uzaludna nada"  (Pročitano 117944 puta)

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
Odg: samo za navijacko udruzenje "uzaludna nada"
« Odgovor #630 poslato: Maj 10, 2010, 08:14:31 posle podne »
´Aj ti malo o musicarenju, ovo ti ne ide od ruke.... Mi o  poslednjem derbiju a ti o naftalinu...  :e1:
aha...vazi...........bas nesto planiram da te poslusam jer ipak si ti veliki strucnjak i mnogo objektivan za razliku od mene koji pojma nemam :hi:
Ovo se naravno nikad nije desilo sto sam postavio,cak ni levu i desnu stranu ne razlikujem..........

Van mreže steva trd

• Klub RiboLovci
« Odgovor #631 poslato: Maj 10, 2010, 10:15:58 posle podne »
Ne bi opravdavao Zvezdin poraz nekim nedosudenim penalom.......tako se ne ulazi u utakmicu koja odlucuje prvenstvo ......a i suvise su jadni i bedni i jedni i drugi da bi o njima raspravljali ....I TAKO CE SE SAMO SRAMOTITI U EVROPI i jedni i drugi
Zenu i zdravlje ne proveravajte ,razocaracete se

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #632 poslato: Maj 11, 2010, 08:51:10 pre podne »
Evo Aco da ti ja kao nerealan covek za sport uopste dokazem da je politika duboko u svemu i da je sve ovo politika koja zari i pali svuda pa i u fudbalu o kome toliko pricamo.

Procitaj ovo pa ce ti biti sve jasnije i upotpunices lsiku o mojoj realnosti heheheh.  Sramota za dzravu za sport da se sad posle toliko godina javljaju i ovakve stvari koje mogu da desatbilizuju neki klub.  http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2010&mm=05&dd=10&nav_id=430160

NEKO je resio a taj NEKO  nije ni navijac ni sportski radnik  niti zeli uspeh bilo kom klubu  pa recimo ni Partizanu. Posle toliko godina  sad se trazi da se stadion vrati vojsci. DA nije smesno bilo bi zalosno ali jebiga to je samo dokaz da se sve ovo o cemu se pricalo vodi u jednom malo krugu "prijatelja sporta i fudbala". Hteo ti da priznas ili ne ipak su mnoge stvari neregularne bez obizra koji klub je u pitanju.

Uostalom i saopstenje FSS u kome se kaze da Kradzic zbog licne bezbednosti nije  predao pehar Zvezdasima  iako je po funkciji to trebao da uradi. Evo videcemo ko ce predati pehar Partizanu za titulu.

Jos nesto moze vrlo lako da se desi da se zbog mesanja politike u fudbal umesa FIFA i UEFA jer je statutom zabranjeno bilo kakvo mesanje politike u fudbal a kod nas toga ima i previse.
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #633 poslato: Maj 11, 2010, 07:15:35 posle podne »
Chaki,prvo da ti kazem da ovo diskutujemo kao dva drugara...ne zelim da se svadjamo,vredjamo,omalovazavamo........razumes me sta hocu da ti kazem.....nije vazno koliko se ko od nas razume u fudbal i za koga navija :hi:

Chaki,jedni pisu jedno,drugi drugo a a na TV-u trece.......

http://www3.serbiancafe.com/lat/vesti/22/73972/ministarstvo-odbrane-negira-da-trazi-stadion-partizana.html

Ovaj spor se vodi veoma dugo a kako ce da se zavrsi videcemo  :hi:  Mozda je ovo samo priprema za prodaju klubova jer je vec najavljeno da ce da prodaju klubove ili da ce o tome da razgovaraju posle SP-a
Ko je kome sta dao,oduzeo,prodao nek odlucuju nadlezni organi  :hi:

Da si realan a ne toliko pristrasan  pljuvao bi po celnim ljudima iz SD CZ jer su to drustvo (ne samo FK vec kompletno SD) doveli tu gde je;
Pljuvao bi po bljuvotinama (kako to drugacije da nazovem) Lukica ....on sa svojim izjavama samo pali i onako kratak fitilj kod mnogih;
Tole,Tole,Tole.....koliko se treba taj Tole da pljuje............za sta?Sto nije predao Lukicu pehar........pa ne bi mu ni ja predao da me je zvao i pretio (nemoj samo da kazes da je to laz jer je Lukic priznao da ga je zvao,naravno ponosan je na to) i kakve je sve izjave slao na adresu Karadzica.
Namestanja?
Ajd da su nam namestene sve,sada vec 22 titule prvaka....da li je i jedna od vasih 25 namestena ili ste sve posteno dobili? Da li je nekad neko od vodecih ljudi FS-a bio blizak Zvezdi ili to nikada nije postojalo za 65 godina koliko postojite?
Da li za tebe uredu da nas Lukic deli na Srbe koji navijaju za Zvezdu i na ostale?Znaci li to da si ti Srbin a ja ne?Da li tako nesto sme da izjavi covek koji je na toj funkciji.
Da li je uredu Zvezdu predstavljati kao stub srpstva a Partizan kao jugoslovenski nizerazredni klub?
Da li je neko drugi ili su iskljucivo celnici FK CZ napravili dug od vise od 25 miliona €,KK 9 miliona (mada je se pominjala cifra od 14)...
Da li je neko drugi kriv za gasenje nekih od klubova SD CZ-a ili iskljucivo ljudi koji su te klubove vodili?
...........ima tu jos mnogo stvari......ajd ako ti nije problem da mi pojasnis ove stvari da vidim zaista koliko si realan kad su ove stvari u pitanju.
A ja cu da samo napisem moje vidjenje  nekih utakmica koje mi sad padaju na pamet.
Polufinale kupa pre dve godine,pobeda Partizana 3-2.........ponisten je cist gol Milijasa zbog nepostojeceg ofsajda.
129. derbi,sviran nepostojeci penal za Zvezdu.
137.derbi nije sviran cist penal za Partizan
Ne mogu vise da se svetim svega ali bilo je svega i svacega na obe strane,znas i sam da nama nije sviran penal u derbijima 15 godina....tesko je za verovati da nije bilo takvih prekrsaja za toliko vremena.
Ovaj zadnji derbi,sudija je mogao da svira dva penala za Zvezdu,mogao ali nije morao......Krstajic je mozda zasluzio crveni u prvom minutu (kazem mozda jer njegov start je 0 u odnosu na Stamenkovica i njegov karate udarac protiv igraca Smedereva)......u zadnjem derbiju je bilo dosta prljavih startova,cak i kad lopta nije bila tu pa je sudija ladno mogao da da i neki crveni karton.
U ovom derbiju smo vas bukvalno razbili hteo ti to da priznas ili ne.Vasi najjaci igraci (Lazetic i Ninkov) nisu mogli da mrdnu.Niste uputili jedan sut u okvir gola za 95 minuta.
Ako mozes malo davratis film u nazad i setis se nekih detalja sto su Diara i Cleo radili,borili se za loptu,ulazili u duele i izlazili kao pobednici....da li si mozda nekada video Lekica da tako igra?Covek ne moze sa peterca da pogodi gol !

Eto ukratko moje vidjenje ove zadnje utakmice   :hi:

Od svega ovog sto mi pisemo jedino je 100 % tacno ovo sto je Steva napisao-

"Ne bi opravdavao Zvezdin poraz nekim nedosudenim penalom.......tako se ne ulazi u utakmicu koja odlucuje prvenstvo ......a i suvise su jadni i bedni i jedni i drugi da bi o njima raspravljali ....I TAKO CE SE SAMO SRAMOTITI U EVROPI i jedni i drugi" 

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #634 poslato: Maj 11, 2010, 10:45:27 posle podne »
NAravno Aco da je sve ovo drugarska prepiska i nikako svadja dva dobra drugara pa zato i pisem da bi razmenili misljenja koja su dosta razlicita jer je ugao gledanja drugaciji.

Aco ne predaje on Lukicu pehar vec pobedniku kupa. Velicina Toleta bi dosla do izrazaja a Lukica bi sjebo cak i pred svojim navijacima. Dug postoji a ko ga je stvorio ja ne znam a mozda navijaci partizana znaju. Dok se ne dokaze ko je pare uzeo ja ne znam veruj mi jer je spisak veliki onih koji su bili u mogucnosti. Kad vec pises o Lukicu kao nekoga koga ti smatras jako losim covekom reci onda nesto lose i o Djuricu. Seti se samo prozivki sa njegove strane jer treba da se cuti na tako nesto.

Skoro sam ti napisao a stariji sam od tebe i pamtim bar 3 dana duze sto se Zvezde i Partizana tice da su Dzajic i Bjekovic bili gospoda za ove sto su sad u fudbalu. Znali su da se posvadjaju ali su znali da kad je utakmica sednu zajedno i da jedan drugome pruze ruku da naprave zajedniocke konferencije za novinare da zejdno udju u studio i sta ja vec znam. Nema vise gospode u fudbalu(u zivotu uopste). Ima ljudi koji su kao Lukic, Djuric Dzomba. Oni koji stvarnmo mogu da pomognu klubovima i da im vrate stari sjaj takvi nece da ulecu i da im zivot visi o koncu. Takvi sede i smeskaju se na sva ova prepucavanja stio klupska sto navijacka.

Uvek je bilo prepucavanja oko situacija na derbijima. Od ponistenog gola Piksija sa pola terena, do iskljucenja Duleta Savica posle 3 gola jer je kao i Raca Petrovic izasao da podeli radost sa navijacima. Bilo je situacija sa nedosudjenim penalima uvek i toga ce biti i dalje. Ko gubi ima uvek razlog da se na nesto naljuti. Zvezdi jesu svirani penali ove godine ali je utakmica trajala maximalno 94 minuta a nikako 98 a Partzian je doigrao ove sezone 2 takve utakmice koje je resio upravi u poslednjem minutu. Malo mnogo za slucajnost da se igra dok se ne postigne gol.
Pise o eri MIljnajica kao Zvezdinog kadra. Posto ne pamtis to vreme da te podsteim da je Zvezda tada imala najmanje reprezentativaca iako je imala najbolje igrace ( to nije prazna prica vec prica STVARNIH znalaca fudbala bez obizar na navijacku pripadnost) a najvise je imao Hajduk.
 Toliko o Zvezdinom kadru. PA taj Dule Savic je bio 3 godine najbolji strelac a imao je manje utakmica za SFRJ od Boska Djordjevica ( sumnjam da znas ko je on bio a igrao je za Partizan) i nikad nij ebio neki igrac i sve golove je dao iz penala i to spicem po sredini gola ( jedino sto je znao da uradi). MOca Vukotice je recimo daoPartizanu mnogo ali nije bio nametljiv i ostao je tu gde jeste skroman i van nekog statusa koji bi trebao da ima.Covek koji je Zvezdu zavio u crno vise puta ( znao da padne kao da pada sa Beogradjanke) ali jebiga i to se uci i to se ceni. MIlko je takodje znao da padne na bilo kakav start kao da je ubistvo nad njim bilo a ne start i to obican.

Ja ti sad samo napisah da fudbal nije poceo da se igra 90ih gidina kada su mnogi odavde poceli da ga prate vec mnogo duze i da ja i mnogi odavde pamtimo i lose sudjenje i lose utakmice i dobro sudjenje i dobre utakmice ali se sve rsavalo na mnogo kulturnij nacin nego sad.

Da nema gospode dokaz je smo Dzomba kome treba viza za izlazak u grad a ne da bude celni covek nekog kluba.Ni ova dvojica nisu nista bolja ali su nasi  pa ih branimo   :t:

I jos nesto trenirao sam fudbal do svoje 19 godine i sve sto pisem i kazem nije receno napamet vec imam i nekog iskustva u tome i veruj mi znam sta pisem i o cemu pisem.  POred macke sa praga sutnuo sam i loptu koji put hehehehe

Ti sad kazes recimo za taj stadion. Pa zasto se cakalo bas sada da se ta tema ponovo pokrene. Pa samo zbog politike i zbog balansa snaga u politici koje vuku prema klubovima za koje se navija. Mora se destabiliozvati i Partizan bez obzira sto je to krajnje smesno raditi ali jebiga neko je tako odlucio pa ce se videti ko je jaci u celoj situaciji.

O namestenim prvenstvima pitas pa manetsana su prvenstva za vreme SFRJ a ne sad. Eo ti i dokaza o tome jer sigurno nisi znao za ovo

"Prva savezna liga Jugoslavije bila je najviši rang fudbalskog takmičenja u Jugoslaviji 1985/86. godine. I pedesetosma sezona po redu u kojoj se organizovalo prvenstvo Jugoslavije u fudbalu. Šampion je postao Partizan iz Beograda, osvojivši svoju desetu šampionsku titulu, u sezoni koju su obeležili skandal i optužbe oko nameštanja utakmica u poslednjem (34.) kolu prvenstva.

Nakon poslednjeg kola Partizan je postao šampion zahvaljujući boljoj gol razlici od drugoplasirane Crvene Zvezde. Međutim, 20. juna 1986. godine predsedništvo fudbalskog saveza Jugoslavije, na čelu sa Slavkom Šajberom, donelo je odluku da:

poništi poslednje kolo sezone 1985/86. i naredi ponovno odigravanje svih devet utakmica
Oduzme šest bodova svakom od 12 timova (Partizan, Crvena zvezda, Velež, Rijeka, Dinamo Zagreb, Budućnost, Željezničar, Sutjeska, Čelik, Sarajevo, Vojvodina i OFK Beograd) osumnjičenih za nameštanje utakmica, što je značilo da će sledeću sezonu 1986/87. početi sa minusom od šest bodova.
Svi klubovi osim Partizana su pristali na ponovno odigravanje mečeva, čiji je meč registrovan sa službenih 3:0 za Željezničar iz Sarajeva. Kao posledica ovoga Partizan je izgubio titulu s obzirom da ga je na tabeli prestigla Crvena Zvezda, koja je i predstavljala Jugoslaviju u kupu šampiona sledeće sezone.

Usledila je serija žalbi i tužbi od strane Partizana i ceo slučaj je završio na ustavnom sudu. Dok su ustavni sud i sud udruženog rada Srbije doneli presudu sledeća sezona 1986/87. je već bila završena i šampion je postao Vardar, zahvaljujući činjenici da je 10 timova startovalo sa minusom od 6 bodova.

Sudska presuda je glasila da nema dokaza o nameštanju u poslednjem kolu prethodnog prvenstva i titula je vraćena Partizanu. Ovo je automatski značilo da nema osnova za oduzimanje bodova u sezoni 1986/87. i nakon novog sabiranja bodova Partizan je postao novi šampion, umesto Vardara.

Međutim, Vardar je ipak predstavljao Jugoslaviju u kupu šampiona.

Rezultati poslednjeg kola
 [уреди]
Partizan 4-0* Željezničar Partizanu je bilo potrebno da zabeleži pobedu sa istom gol razlikom kao i Crvena Zvezda kako bi osvojio titulu. Utakmica u Beogradu je počela sa 15-ak minuta zakašnjenja pošto je Partizan organizovao oproštaj od Živkovića i Varge.
Sarajevo 0-4* Crvena Zvezda Crvenoj Zvezdi je bila potrebna pobeda sa većom gol razlikom od Partizana kako bi postala šampion
Vojvodina 1-7* Dinamo Zagreb Dinamu je bila potrebna pobeda sa što više golova razlike da bi se plasirao u kup UEFA.
Hajduk 5-3 Dinamo Vinkovci Hajduku je bila potrebna pobeda, a Davor Čop iz Dinama (V) se borio za titulu najboljeg strelca lige i postigao tri gola na utakmici
Sutjeska 5-5* Budućnost Budućnosti i Sutjesci je bio potreban nerešen rezultat za opstanak
Čelik 1-1* Rijeka Rijeci je za plasman u kup UEFA, a Čeliku za opstanak bio potreban nerešen rezultat
Osijek 2-1 Sloboda Tuzla 
Velež 2-3* OFK Beograd Velež je već bio osigurao plasman u kup UEFA, dok je OFK Beogradu trebala pobeda da bi ostao u ligi.
Priština 0-0 Vardar 

* rezultati kod kojih se sumnjalo da su namešteni
"

Tada je sve bilo mnogo sredjenije a sad u ovakvom haosu mozemo ja i ti oci da povadimo svadjajuci se ali ne znamo ni delic onoga sto se radi. 3 za 3 su smislili ovi sadasnji mangupi u fudbalu a ne ja i ti. Sve su oni poretvorili u biznis i to veliki .

pisemo se jos  :drinks:

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Vorbis

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #635 poslato: Maj 11, 2010, 10:58:44 posle podne »
Od Vas dvoje samo Kajman pishe duze (u proredu dva) ukljucujuci i "antrfile". Taman kad stignesh do opisa varalice, novi plavni talas sve pokvari... :yes:
Please  :drinks: :drinks: :drinks:
PS
A Chvorak uvek mora biti "heben"

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #636 poslato: Maj 12, 2010, 07:52:39 pre podne »
Jao kako ste se vas dvojica raspisali,ajte malo i u ostale teme... :drinks: :emoha009:
Mobilni +31 651460727

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #637 poslato: Maj 12, 2010, 10:48:18 pre podne »
Chaki,druze moj pa ko jos ne zna za aferu "Slavko Sajber" ? Ja jesam tad imao samo 10 godina ali se dobro secam a detalje sam saznao kasnije.Iz celog ovog tog pisanja ja jedino mogu da izvucem da je Partizan namestao i za vreme SFRJ,crveni Duletu,ponisten gol Piksetu,padanje u 16 Djurovskog i slicno.Znaci i ako su Bik i Dzajic bili gospoda (u cemu se slazem sa tobom) i tad je Partizan namestao...bez Toleta...Kad me vec pitas za mutavog Djurica    ,zbog cega nista ne napisem protiv njega vec samo protiv Lukica,ja bih hteo tebe da pitam da li ti pratis ponasanje dva predsednika nasih klubova,da li citas njihove izjave?

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #638 poslato: Maj 12, 2010, 10:55:45 pre podne »
ja rekoh da je smesno komentarisati ta dva predsednika i njihovo ponasanje jer su produkt ovog vremena a ako pazljivo procitas u to Sajberovo vreme su namestali svi i toga i sada ima ali se vise ne kriju vec to rade javno uz jos demonstaciju sile.

Ja pamtim greske koje su ucinjene Zvezdi a ti Partizanu i to je normalno. To sto sam napsiao da se desilo je samo ono sto se vrtelo u evrovizijskoj razmeni i izazivalo podsmeh u svetu fudbala, A onaj go Piksija je primer br.1 suditi ofsajd na nesto sto nema smisla suditi i niko ga ne bi sudio

Van mreže Milos

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #639 poslato: Maj 12, 2010, 04:10:32 posle podne »
Na sta se loze ovi maleni grobari,a ne zna se koja je ekipa tuznija :13:
Зашенкуј га Миги...

Van mreže DRAGANST

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #640 poslato: Maj 12, 2010, 09:42:52 posle podne »

Gledao sam derbi i sta reci zalosno   :c: :c:

treba ih vratiti u petlice na doobuku

Van mreže Milos

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #641 poslato: Maj 13, 2010, 10:05:26 pre podne »
Za onakav fudbal i petlici su pojam  :emoha009:
Зашенкуј га Миги...

Van mreže Vorbis

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #642 poslato: Maj 13, 2010, 08:02:06 posle podne »

Vi maleni ganjci pod hitno da se selite u Borchu!

Van mreže monarch 1

• Klub RiboLovci
« Odgovor #643 poslato: Maj 13, 2010, 08:46:02 posle podne »
ono je sramota ,naterao bi svakog od njih da pojede dres, a grb bi im zakucao na celo mamu im .ebem hohstaplersku
grobari svaka cast za titulu

Van mreže Čiko

• Klub RiboLovci
« Odgovor #644 poslato: Maj 13, 2010, 09:23:16 posle podne »
ih jos da nas vaterpolisti obraduju sad za vikend...

hvala za cestitke