Autor Tema: Samo za navijačko udruženje "Uzaludna nada"  (Pročitano 117949 puta)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
Odg: Samo za navijačko udruženje "Uzaludna nada"
« Odgovor #1260 poslato: Mart 27, 2014, 08:09:54 pre podne »
Da ne bude da necu da pistavim nista sto je protiv Zvezde evo na zahtev Lomnice Tj Zokja da postavim ovaj klip

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TyFi95kglvY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=TyFi95kglvY</a>

Meni licno se jebe za rekord ali izgleda da crno belu ekipu boli sve od para koje su ranije uzimali u punom iznosu a sada moraju da podele do kmecanja po raznoraznim osnovama.

Onaj zasecereni izgleda nije isao kod lekara skoro da proveri nivo secera u krvi sto se vidi po njegovim nastupima.
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1261 poslato: Mart 27, 2014, 06:08:23 posle podne »
Evo za ove ljubomorne koji traze dlaku u jajetu cisto da pogledaju

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2QBUlaTqF78" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2QBUlaTqF78</a>

i posto je interesovanje za utakmicu protiv Uniksa ogromno ova ideja mozda nije losa ni malo heheh pa da poguramo jer tada nece mozda biti ljubomornih na brojno stanje na tribinama. Ova ideja sa pokrivanjem Marakane za naredni mec i nije losa ideja hehehehehe

http://www.kurir-info.rs/covic-zatvorili-smo-knjigu-rekorda-clanak-1296233

STa li ce dukljanin da kaze na sve ovo. mozda samo KME KME KME

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže maki car88

• Klub RiboLovci
  • Citius, Altius, Fortius
« Odgovor #1262 poslato: Mart 27, 2014, 06:40:00 posle podne »
Partizan se voli, za druge se navija  :happy:

A to što se Zvezda forsira javna je tajna, no karma je čudo   :wink:

Sve čestitke FMP-u
Oči i uši ljudima su loši svedoci, ako im duh nije obrazovan.

Vrlinom i primerom na vodi ;)

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1263 poslato: Mart 27, 2014, 07:04:54 posle podne »
Mozes ti Maki da pises sta hoces ali dok je Partizan forsiran  morali smo da cutimo. Hapsili nam predsednika pred kamerama cutali smo a zato kmecite sad i ne prestajete.

Toliko vas je dukljanin unazadio da niste svesni jer on radi protiv vas. Pa i pare koje je dobio on pljuje.

E da mozes da je zoves kako hoce ona je ipak CRVENA ZVEZDA i kao takva prepoznatljiva.  Ne bi ni pisao da nisam zamoljen od strane jednog navijaca da postavim snimak. Na temi nije pisano mesecima  i pored toga sam postavio post da ne bi bilo da necu iako je on to sam mogao.

Kao sto rekoh ne jednom nego vise puta od navijaca koji pamte par godina unazad nema leba a takvih kod vas je mnogo. I bre zaboravni ste ne secate se svih vasih navijaca koji su bili u vlasti pa i sada su samo sada imaju protivtezu i vise nije samo na jednoj strani vec mora malo da se lova podeli. Dok je dukljanin OTIMAO pare sve je bilo OK a cim je slavina zavrnuta KME KME. A potrosio je para i para toliko da nije normalno ni za mnogo vece klubove od ovih nasih.

Zato cuti kenjaj i brzine menja i ne seri nego budi ponosan i prihvati da joj neko igra i fudbal i kosarku i vaterpolo i odbojku i rukomet.

A inace bolji si kad bojkotujes nesto veruj mi

Van mreže maki car88

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1264 poslato: Mart 27, 2014, 09:32:54 posle podne »
E moj Chaki, bejah ja veći delija i od tebe samog.

2002. godina, centar Zagreba, a ja u Zvezdinom dresu (Bošković, Pils je bio sponzor).
Najgori pušači su divlji pušači, zar ne?!

Što se tiče politike i para, tačno nemam snage ni volje da pišem više od onog gore napisanog.
Inače, mene možeš videti jedino na tribinama u Novom Sadu, uz Vošu.  :wink:

Van mreže zoazokk

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1265 poslato: Mart 27, 2014, 10:16:11 posle podne »
e jbg Chaki navija za zvezdu :c:

Van mreže maki car88

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1266 poslato: Mart 27, 2014, 10:42:01 posle podne »
Nemam opciju edit: a imam gaf za desetku.

Bivši pušači, a ne divlji  :D

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1267 poslato: Mart 27, 2014, 10:42:57 posle podne »
jeste navijam za Zvezdu ali nikad nisam mrzeo partizan. Jednostavno rivalitet se ogleda tako sto ne mora da se mrzi pod obavezno kao sto je to slucaj kod ovih novopecenih navijaca.

Cak sam kad je sport bio na zdravim nogama isao da gledam i Partizan i mnoge druge klubove isao da gledam derbi na jugu jer su ljudi imali glave za razmisljanje i nije bilo gluposto koje se sad desavaju.

Maki izjasni se za koga navijas za pratizan za Vosu ili za nekog treceg. Izjasni se vec jednom jesi li za ovu drzavu ili nisi jesi li spreman da nesto uradis konkretno ili ces vecito da kritikujes i pljujes po ostalm forumima sve sto ima veze sa drzavom. Nismo jednom pricali  vec vise puta ali ti jednostavno imas nesto sto ti ne da da budes praktican. Posato si buntovnik bez razloga ili mozda sa razlogom koji samo ti vidis.

Rekoh jednom ako ti se ne svidja bilo sta ovde u ovoj drzavi slobodno se spakujes i odes . Niko te nije vezao niti te drzi kao sto niko ni mene ne drzi. Ne boris se a kritikujes uradi nesto korisno pa onda glavu gore i progovori. Nemoj da budes kao onaj sveznajuci.

Uostalom seti se sebe i svoje price o jezeru Joca ili si mozda zaboravio pa da te podsetim ovako javno sta si pricao.

A inace tvoj politicki stav mi je jasan kao sto mi je bila jasna i akcija koju si potegao oko jezera Joca svojevremno u tvom najblizem okruzenju.

Mlad si a antiprotivan. Hoces da ti sve odjednom dojde u krilo a nisi kadar da krenes u susret  bar koji korak.

Navijaj a nemoj da mrzis nema potrebe za tim a mozda ti mislis da to tako mora i treba.

O delijanju nemoj jer nemas godina koliko ja imam navijanja za Zvezdu. Nemoj Maki ko boga te molim vise sa provokacijama znas sta treba da znas.

Van mreže mushoki

• Klub RiboLovci
    • http://www.mushoki.uni.cc/
« Odgovor #1268 poslato: Mart 28, 2014, 07:51:09 pre podne »
 Nemoj da budes kao onaj sveznajuci.{iz Chakijevog posta}.

ahhhahahahahah znam na koga se ovo odnosi,cudo mi je samo sto se on ne javi. :emoha009:
moga smudja niko nikada nece uhvatiti

Van mreže Heisenberg

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #1269 poslato: Mart 28, 2014, 01:18:53 posle podne »
Evo i ja da pitam "sveznalice" .... dali su videli ikada uzivo kombank arenu ili neki stadion koji ima takav sistem naplate karate ? koliko znam u Srbiji to ima samo Marakana od stadiona ,na ostalima se idalje "cepkaju" karte ,jednu kartu je ne moguce upotrebiti dva puta ,cim jednom prodje na bilo kom sektoru na svakom drugom na ekranu izadje "zao nam je ,ali ova karta je vec upotrebljena " .Tako da nema price o tome da je neka karta upotrebljavana vise puta na razlicitim ulazima (znam iz licnog iskustva  kako funkcionisu ti aparati i tu nema diskusije ) E sad ....jedino ako vam je Vule svevisnji Dujosevic rekao da moze ,onda se ja nebi mesao  :Mladjan 1: :Mladjan 1: :Mladjan 1: Ostaje verovatnoca da su Arapi dosli i pokupovali ostatak karata ,da bi Zvezda imala vise gledalaca od Partizana  :emoha21: jer se u racunima kluba jasno vidi koliko je karata prodata ,koji je ukupan prihod  i tako dalje . I jos jednom ne mogu da verujem da ste toliko optereceni Zvezdom izgleda da vlada Duletov sindrom kao virus ,kako na Jugu tako i kod fejsbuko -televizorskih ultrasa.Unapred pozdrav sa polu-finala i prepune "kombank arene " gde cemo verovatno stajati jedni na drugima ,al nema veze navikli smo  nas pun sever i stadion za razliku od nekih  :prc:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1270 poslato: Mart 28, 2014, 01:36:37 posle podne »
Evo ja cu se potruditi da jednu kartu kupim za Duleta i ako ne veruje brojacima neka krene da broji i sta kaze neka bude istina hehehehe

Igrom slucaja znam preko posla gdina Leverdu koji je iz firme koja je radila sistem na ulazu u arenu i znajuci ga kakav je poslovan i koliko nista ne prepusta slucaju niti dozvoljava gresku u poslu kojim se bavi, ne verujem da postoji mogucnost tek tako providne manipulacije kao sto je pokusano da se prikaze onim snimkom.

Jednostavno neki ne prastaju tudj uspeh nikako a pogotovu Zvezdin

Van mreže Heisenberg

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #1271 poslato: Mart 28, 2014, 06:01:01 posle podne »
Te aparate je moguce jedino "zajebati" ako nekom otkucaju kartu da proletis zajedno sa njim ,sto je sigurno bilo slucajeva kao i na svakoj utakmici .Ali i u tom slucaju moguce je jedino da je uletelo VISE ljudi nego sto je zvanicni podatak ,na onim spiskovima se prikazuju PRODATE karte i ima JASNO naznaceno koliko je PARA klub dobio od prodaje istih ,al mizerni mozgovi eto misle da i to nije tacno nego da ce klub platiti porez na 54 hiljada eura a uzeo je lupam 40 hiljada eura ahahhahahahahha pa ja stvarno nemam reci ,pa sta je ovo ljudi ? imali neko da vam prepise nesto od doktora ? pa taj duletov sindrom trebaju deca da uce iz biologije u 5 osnovne jer je sve cesci i cesci 

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1272 poslato: Mart 28, 2014, 06:41:46 posle podne »
Ovaj "rivalitet" je sve osim sporta. Tačka.
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1273 poslato: Mart 28, 2014, 07:11:26 posle podne »
Srdo zvezdas sam od kad znam za sebe. Otac navijao za Partizan. Zajebavali se u kuci samo tako. Isli jednom na sever jednom na jug i NIKAD problem  nisam video. A onda se desilo ono sranje sa ratovima sa krizama i nemastinama gde su se pojedinci odmetnuli maximalno od normalnog zivota uzori su postali neki drugi ljudi i sve je pocelo da izgleda drugacije.
Nekad su posle derbija mogli da se nadju fudbaleri zajedno uvece a sad se prepucavaju i van terena i na terenu. Jos kad se tome dodaju izjave celnih ljudi koji umesto da stvar smire a oni raspaljuju eto sranja koje gledamo.
Nema vise gospode iako se sad svi tako zovu kado kad su bili drugovi.
Dukljanin proziva svaki dan na linc A Coki mu vraca saopstenjima. PA TO NIKAD NIJE BILO TAKO verujte mi.
Kad se tome dodaju napaljeni navijaci koji su oruzje u rukama pomenutih eto sranja na vidiku a gledamo ga svaki dan i na svakom terenu.

Jos kad se jave oni koji NIKAD nisu videli nista drugo niti znaju nesto drugo a pokusavaju da nametnu svoje misljenje eto jos veceg sranja na vidiku. Takvih mi je pun kufer jer ih gledam svaki dan kako upropastavaju sve cega se dohvate. Umisljene velicine  bez ijednog konkretnog i korisnog posla zavrsenog za sebe takvih mi je preko glave. Sprcali po 3i kusur godina u guicu a cekaju da im se prinese dorucak ili da neko umesto njih uradi nesto a da oni izvuku dupe.
Da se ne nastavljam dalje bolje je jer imam mnogo toga da kazem sveznajucima i svemogucima a da im nije tate ni leba se ne bi najeli. A ima ih dosta verujte mi i sad stvarno necu vise.

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1274 poslato: Mart 28, 2014, 07:52:51 posle podne »
Jednom rječju, smišljena i dirigovana atmosfera koja je blagodatna za raznorazne kriminalne aktivnosti. Gadi mi se u šta se sve pretvorilo. Tribine su postale najveće tržište droge. :(
Mene nosi mutna rijeka...