Autor Tema: Samo za navijačko udruženje "Uzaludna nada"  (Pročitano 123386 puta)

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
Odg: Samo za navijačko udruženje "Uzaludna nada"
« Odgovor #1425 poslato: Novembar 15, 2014, 02:13:26 posle podne »
Zofoni ne zezaj. Svi ti fudbaleri igraju u velikim klubovima i vazno su srafovi u tim masinama. Problem je u savezu loji nema strategiju razvoja fudbala u drzavi pa dovodi neke advokate koji nemaju nikakve rezultate kao treneri. Vise uspeha ima Toma Fila u fudbalu nego trener advokat. Veze taj nema.

A nije nam valjao Mihajlovic heheh
oni imaju ulogu kao srafovi ukombinirani u velikim klubovima sa drugim srafovima koji nisu nasi srafovi..svugde gde smo sa drugim tipovima srafova funkcionisemo..... samo u svojoj reprezentaciji slabo.....ko god da dodje ista je prica mentalitet nadvlada znanje i trud... : bjessan :
A koje rezultate ima Mihajlovic.. : sjeti se :.nesto bas i ne znam nesto + za njegove trenerska sposobnosti osim da se dernja...
sada to otbara pitanja ko bi koga izabrao kao selektora ....klementea,pelgrinija,antica.itd...
licno meni je pod klementeom i pod anticem reprezentacija imala neku formu i licila na nesto sto vredi ocuvati kao kostur..no ja nisam strucan nego laicki pricam kao neko moje vidjenje.

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #1426 poslato: Novembar 15, 2014, 02:25:28 posle podne »
Pa eto i taj NAS sraf negde vredi. I komsine imaju srafove pa akd ih skupe na gomilu to je masina bar se bore alo  ista drugo.
Zofoni vidim da ti je fudbal jaca strana pa da ti kazem nesto. Mihajlovic je podmladio ekipu i normalno je da rezultat ne dolazi odmah ali su momci krenuli da igraju gudbal i igra postala prepoznatljiva. Ostavio je gotovu ekipu koju je trebalo uigravati a ovaj nije uradio nista. I ono sto je imao razjebo je uvodjenjem ovih sto nisu naucili da hodaju i sto posle par koraka padnu.
Nemoj mi samo pricati da nasi igravi negfe miraju a ovde ne moraju da igraju.
Nidje veze
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1427 poslato: Novembar 15, 2014, 02:48:08 posle podne »
a koje uspehe trenerske ima sad trener Hrvatske. Ajd reci koji je njegov rezultat. Sa terena je otisao u trenere i uspeo da motivise igrace da igraju sa Argentinom malte ne ravnopravno. Posle Antica koje je veliki Tole oterao dosao je Mihajlovic pa sad advokat. Nekome se svidja jedan negome drugi a ja ne znam recimo za nekoga ko je rekao ovaj je dobar. Koje on rezulate ima majke ti. Pa svaki vrhunski trener sada radi i trenoira nekoga a on je bez angazmana toliko dugo.

Rece pre neki dan da nekim u UEFI ne odgovara da srbija igra PE. Pa njemu ne odgovara nikako on je covek koji je protiv toga i to se zna odavno dok je kao nekoga trenirao. Nikad nije voleo nijednog fudbalera sa ovih prostora i to se zna. Ali zato voli dobar ugovor sa nula toliko koliko Zofoni ja i ti za 3 zivota necemo videti. Uvek neko dobije par za rad a neko i za neke necasne rabote.

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže srda83

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1428 poslato: Novembar 15, 2014, 03:09:36 posle podne »
Ma kakva UEFA, uvijek nam neko drugi kriv što ne igramo.
 Osnovni zadatak selektora,pored taktike, je da motiviše igrače. Nema kad selektor da uči igrače da igraju,samo da ih posloži i nabrije da kidaju i čupaju po terenu. Po meni, najveći motivator je bio Antić. Ne može stranac da motiviše ekipu, pogotovo ovaj pasivni dačer. Mihajlović je bio na dobrom putu, jedino mu se zamjerilo ne pozivanje Matića na vrijeme. Ali kad je i to leglo, proigrali smo. Sa Mihajlovićem bi već obezbijedili evropsko...
Mene nosi mutna rijeka...

Van mreže VOM TIGRA HAUS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1429 poslato: Novembar 15, 2014, 06:30:30 posle podne »
LIMENOG za selektora ..samo on moze da pokrene i dovede u red ovu mrtvu ekipu

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iVTlplzAdr0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iVTlplzAdr0</a>

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
Odg: Samo za navijačko udruženje &quot;Uzaludna nada&quot;
« Odgovor #1430 poslato: Novembar 15, 2014, 06:46:07 posle podne »
Pa eto i taj NAS sraf negde vredi. I komsine imaju srafove pa akd ih skupe na gomilu to je masina bar se bore alo  ista drugo.
Zofoni vidim da ti je fudbal jaca strana pa da ti kazem nesto. Mihajlovic je podmladio ekipu i normalno je da rezultat ne dolazi odmah ali su momci krenuli da igraju gudbal i igra postala prepoznatljiva. Ostavio je gotovu ekipu koju je trebalo uigravati a ovaj nije uradio nista. I ono sto je imao razjebo je uvodjenjem ovih sto nisu naucili da hodaju i sto posle par koraka padnu.
Nemoj mi samo pricati da nasi igravi negfe miraju a ovde ne moraju da igraju.
Nidje veze

bi sta bi ..ni kome je jaca ni kome je slabija strana..ostadosmo neplasirani ..mozemo da pricamo koliko hocemo...Niko nama ne valja...a i u stvari ne valjamo sami sebi...mentalitet nam je takav ,svi smo najpametniji

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1431 poslato: Novembar 15, 2014, 06:49:39 posle podne »
a koje uspehe trenerske ima sad trener Hrvatske. Ajd reci koji je njegov rezultat. Sa terena je otisao u trenere i uspeo da motivise igrace da igraju sa Argentinom malte ne ravnopravno. Posle Antica koje je veliki Tole oterao dosao je Mihajlovic pa sad advokat. Nekome se svidja jedan negome drugi a ja ne znam recimo za nekoga ko je rekao ovaj je dobar. Koje on rezulate ima majke ti. Pa svaki vrhunski trener sada radi i trenoira nekoga a on je bez angazmana toliko dugo.

Rece pre neki dan da nekim u UEFI ne odgovara da srbija igra PE. Pa njemu ne odgovara nikako on je covek koji je protiv toga i to se zna odavno dok je kao nekoga trenirao. Nikad nije voleo nijednog fudbalera sa ovih prostora i to se zna. Ali zato voli dobar ugovor sa nula toliko koliko Zofoni ja i ti za 3 zivota necemo videti. Uvek neko dobije par za rad a neko i za neke necasne rabote.
caki ..primetio sam ..da kada neko da tebi komentar suprotan od tvog mislenja ti se razbudis u "-"
smislu.. : sjeti se : : sjeti se : : sjeti se :
.sto me boli uvo za trenera hravtske ,,gledaj u svoje dvoriste prvo a onda u tudje.....
kako stvari krecu uvozicemo i fudbalere kao i selektore...

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1432 poslato: Novembar 15, 2014, 07:11:43 posle podne »
Zofoni misli sra hoces ali nisi u pravu. Imali smo Antica pa ga sklonise pa Mihajlovica pa i njega sklonise i dovedose advo kata. Malo je ovde ljudi koji gledaju svoje dvoriste jer da je tako razultati bi bili na svim poljima.
Ovako ostaje nam da pisemo raspravljamo i nikad ne slozimo sto nam je u krvi.

A Mihajlovic nam bio los hehehe

Neka limenig da trenira iste kao i do sada a valjda ce se naci neki dobar trener i za nas.

Van mreže Napadač

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1433 poslato: Novembar 15, 2014, 07:17:05 posle podne »
Kad shvatimo i priznamo sami sebi da nemamo kvalitetne fudbalere, pa samim tim ni reprezentaciju, svima koji vole fudbal biće mnogo bolje.Ne pomaže tu da stavimo i10 selektora ... Ja ga lično poodavno nepratim jer ne zavređuju sekund pažnje. Imamo mi mnogo kvalitetnije i lepše sportove, gde imamo i uspeha :Milance 4:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1434 poslato: Novembar 15, 2014, 07:21:46 posle podne »
Tacno je imamo ali kad problema nema kad su rezultati tu onda cemu prica. U ek se prica o necemu sto ne valja.
Dule tog Matica hvali Murinjo. Taj Ivanovic je veliki igrac pa Kolarov pa Tosic i da ne nabrajam sve jer su svi standardni u velikim evropskim ekipama i sad svima valjaju a nama ne valjaju. Nema trenera da ih skupi i da ih uklopi kako treba pa i da vikne kad zatteba a treba cesto.

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1435 poslato: Novembar 15, 2014, 07:23:19 posle podne »
Kad shvatimo i priznamo sami sebi da nemamo kvalitetne fudbalere, pa samim tim ni reprezentaciju, svima koji vole fudbal biće mnogo bolje.Ne pomaže tu da stavimo i10 selektora ... Ja ga lično poodavno nepratim jer ne zavređuju sekund pažnje. Imamo mi mnogo kvalitetnije i lepše sportove, gde imamo i uspeha :Milance 4:
Potpuno se slazem i potpuno si u pravu,napadac  ....ima toliko lepih sportova...infircirani smo na zalost fudbalom..ali posle ovoga bicemo i vakcinisani protiv...fudbala...

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1436 poslato: Novembar 15, 2014, 07:26:04 posle podne »
Tacno je imamo ali kad problema nema kad su rezultati tu onda cemu prica. U ek se prica o necemu sto ne valja.
Dule tog Matica hvali Murinjo. Taj Ivanovic je veliki igrac pa Kolarov pa Tosic i da ne nabrajam sve jer su svi standardni u velikim evropskim ekipama i sad svima valjaju a nama ne valjaju. Nema trenera da ih skupi i da ih uklopi kako treba pa i da vikne kad zatteba a treba cesto.
Opet ti nije dosta diskusije...
Ko je oko matica ,kolarova ? koji igraci ?ko je trener maticu ivanovicu...
Po tvojoj proceni sve sami srbi oko njih i zato im ide dobro kao i nasoj repreznetaciji..
ne vidis kakava masina stoji iza njih..budi realan....Jedna lasta ne cini prolece niti repreznatciju tri igraca..
Toliko od mene ako si to hteo ....pozdrav

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1437 poslato: Novembar 15, 2014, 07:27:05 posle podne »
Probleme treba resavati a ne gurati pod tepih. Ne mozes da fudbal ukines i zabranis. Fudbal postoji pa ako postoji onda ga probati uvesti u neki red i da se vide rezultati. Zbog bezanja od peoblema i jeate tako

Inace procitas imena reprzentativaca pa potrazis gde igraju i videces da su to Ekipe sa velikim E.
Problem je sto mi kao narod bezimo od cvrste ruke.
A diskusija nije diakusija ako se neko povuce i ne nadje se minimum zajednickog stava. Ako pokusas da razumes ok je a ako ne jebaj ga

Uzivaj zofoni sve si u pravu

Van mreže Napadač

• Klub RiboLovci
« Odgovor #1438 poslato: Novembar 15, 2014, 07:31:25 posle podne »
Dule tog Matica hvali Murinjo. Taj Ivanovic je veliki igrac pa Kolarov pa Tosic

I nema dalje nabrajanja ... Pošto mi je to na neki način struka, mogu da ti kažem ovo - Svi ti igrači kad imaju u svojim ekipama VRHUNSKE igrače igraju dobro, jer uz majstore je sve lakše. U reprezentaciji imamo par dobrih igrača, ali ne i VRHUNSKIH, bez kojih nema rezultata. Sve ekipe u svakom sportu koje su pravile dobar rezultat imale su i imaju par velemajstora, mi ih u fudbalu od sredine 90tih nemamo, niti ih ima na vidiku, posebno napadača, a fudbal se igra da bi se dao gol.

A u fudbalu je uvek priča kao što ti kažeš kad nema rezultata, a tih rezultata nema isto tako poodavno, niti će ih biti u skorije vreme, po mom mišljenju, ni u klupskom, ni u reprezentativnom.

I čemu onda nerviranje : sjeti se :

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #1439 poslato: Novembar 15, 2014, 07:35:07 posle podne »
Sve to stoji Dule znam da si iz te branse. Ali nemaju vrhunskog igraca ni Hrvati pa se bore kao lavovi. Kozu uvek skupo prodaju za razliku od nas.
Uostalom ja imam svoj stav o propasti naseg fudbala i od kada je sve krenulo ali bi to izazvalo reakcije nekih koji sada likuju nekim silnim rezultatima