Autor Tema: Da li bi se vi nasli podcenjeni  (Pročitano 2184 puta)

Anonymous

• Gost
Da li bi se vi nasli podcenjeni
« poslato: Februar 03, 2006, 02:25:14 posle podne »
Na Drini je pravi haos oko dozvola ne zana se ko pije ali zna se ko placa.Placaju ribolovci i to mahom sa podrucija Loznice.Evo kako stoje stvvari da ne tupim dalje.Zvornicka dozvola vazi u Velikom Zvorniku(Bosanska strana) Ljubovija i Baina Basta.Ali ako ja kupim doyvolu u malom Zvorniku meni ne vazi nigde sem u malom Zvorniku.Ljuboviska dozvola vazi u malom Zvorniku,Bainoj Basti i Velikom Zvorniku.Ali ako je ja kupim posto sam iz Loznice ne vazi mi nigde sem u Ljubovi.Oni kazu da je to samo za njihove clanove a sta sam ja kad kupim njihovu dozvolu KONJ ili BUDALA.Znaci ako si Loznicanin kupuj dozvolu svud!!!!!!!!
Jer oni imaju po 10 clanova lokalnih a para nema pa kako da rade.Pa boli me k... kako da rade nigde ne pise da moraju da rade :shock: .Ovo je otimacina para!!!!!!! I ako ima ko kakav broj telefona ili adresu onog ministra koji sve ovo dopusta neka mi ga pusti na pp.

Anonymous

• Gost
(Nema teme)
« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2006, 02:54:01 posle podne »
Ministrastvo poljoprivrede i sumarstva je zaduzeno za to a resorni ministar je ona zena mislim Ivana Dulic Markovic. Mozes da pozoves ali kao i do sada NISTAAAA. Ili STATIVA brate.

Propala drzava 100%.

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2006, 04:24:11 posle podne »
Ako je stvarno tako Vlado onda je to bezobrazluk!Zar ima neke razlike ako si iz Loznice,M.Zvornika ili Ljubovije?Ajd da ja dodjem sa stranim pasosem pa da mi traze svud aposebnu dozvolu ali tebi.......BRUKA!

Van mreže Vojkan

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #3 poslato: Februar 03, 2006, 11:00:00 posle podne »
NE dajte im pare ljudi!!!!!!!!!
...bolje cijeloga zivota milijunas, nego tjedan dana bijednik...

Anonymous

• Gost
(Nema teme)
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2006, 11:01:56 posle podne »
Ovde cuvari spartaju stalno kako to da izvedem :cry:

Van mreže Vojkan

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2006, 11:18:09 posle podne »
Pobacaj ih u vodu!!!
Salim se naravno,druze isto ti je i u ostalim delovima Srbije
...bolje cijeloga zivota milijunas, nego tjedan dana bijednik...