Autor Tema: LEDENE SANTE  (Pročitano 7062 puta)

Van mreže klapna

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #30 poslato: Februar 14, 2006, 11:46:58 posle podne »
Obicnu vrecicu sa kamenom baci i riba se odseli :lol:
klapna nema vecih hehehe

Van mreže BOJANK

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #31 poslato: Februar 15, 2006, 02:39:56 posle podne »
USPUT JEDNO PITANJE,
KAKVA SU VAM ISKUSTVA SA ZIMSKIM ODIJELIMA?
TVPMVIO

PERO

• Gost
(Nema teme)
« Odgovor #32 poslato: Februar 15, 2006, 10:03:42 posle podne »
Citat: "BOJANK"
USPUT JEDNO PITANJE,
KAKVA SU VAM ISKUSTVA SA ZIMSKIM ODIJELIMA?

hm,dali mozes preciznije da definises zimska odjela koja te zanimaju,jel ima ih stotinu vrsta :roll:

Van mreže BOJANK

• Klub RiboLovci
(Nema teme)
« Odgovor #33 poslato: Februar 15, 2006, 10:50:44 posle podne »
KUPIO SAM TREČE ZIMSKO ODIJELO U 3 GOD. POČEO SAM OD CLASSIC ZIMSKOG ODIJELA PA PREKO NEOPRENA I SADA SAM U NEKOM ZA MORNARE, KRIČAVE BOJE I NEPOTOPIVO ALI JE DOISTA TOPLO. JEDINO MI PROBLEM PREDSTAVLJA PIŠ!  A KADA UPEKNE MINUS NA DUNAVU...
 MA NEZNAM, REKO MOŽDA IMA NEKO NEŠTA STVARNO DA MU JE OK I DA JE SA SVIME ZADOVOLJAN! :?:
TVPMVIO

Anonymous

• Gost
(Nema teme)
« Odgovor #34 poslato: Februar 15, 2006, 10:55:25 posle podne »
Uh Sumo gresis puno.Uzmi na primer da pecas na plovak.Zima zabrana prolece mrest leti on slabo radi jer je temperatura 50+ jesen cesto mutna voda pa sta i kad pecati.Zima je jedino doba kad mozes lepo lovit belu na plovak.Ja sam juce super prosao u lovu na prirodnu travu.Ni jednu ribu nisam podkacio ni sa strane izvadio.Sve ali bukvalno sve su bile zakacene sa unutrasnje strane u ustima.Dubina je 5 metara ja pecam na 4 metra i sve legalno hvatam.Nisam za zabrane i to je bez veze i onako ih pola nema pojma.Juce od nas 20 samo sam ja lovio.Ostali su samo bili posmatraci.Necu sad sebe da velicam ali bitno je puno toga u lovu fin pribor i lepo odabrana trava.A vecina ne vecina nego 99.99 nema pojma o tome.A tajna se cuva ljubomorno :twisted: