Autor Tema: Belly Boat - Float Tube  (Pročitano 5306 puta)

Van mreže ribolovac

• Pripravnik
  • *
    • http://www.musicarenje.rs
Belly Boat - Float Tube
« poslato: Decembar 26, 2009, 10:53:52 pre podne »
Par stvari i saveta oko dubka - Float Tube ili Belly Boat

1. Ukoliko kupujete
2. Ukoliko pravite

1. Obratite paznju na materijale koji su korisceni, zatim dobro procitajte Review o njima (ima sasvim solidno o vecini), koliko komora ima dubak, kolika je garancija (ako kupujete iz prdavnice), dobra za je varijanta kupiti COMBO sa sve pumpom i perajima (peraja dodju i oko 40-tak e plus pumpa ako kupujete odvojeno), da vas ne zbuni 99 posto tih pomagala se pravi (znate vec gde - istok) i samo prisivaju i stampaju etikete, nosivost dubka...

2. Ima puno odlicnih resenja na netu ali sam primetio da skoro niko ne stavlja zastirno platno preko gume sto je veoma bitna stvar, koje zbog  samog svojstva stititi gumu i kao drugo i vazno omogucava dodavanje raznih dodataka kao i dzepova za prateci stvari na pecanju.

Zakljucak (kao neki zakljucak): Ukoliko imate novca kupite dubak iz prodavnice i kao i sa "wadersom" vise novca bolji kvalitet (mada ne mora da znaci), zatim kako se budete ophodili prema njemu, ciscenje, odrzavanje, cuvanje, tako ce i da vas sluzi, ukoliko se resite da pravite zastitite gumu (radi se o vasoj dodatnoj bezbednosti) i poslednje i najvaznije ako imate planove da idete "dublje" ili da se upustate u avanture nabavite prsluk tj sada mini pack za spasavanje na samonaduvavanje (ne trebam objasnjavati razloge)

Misljenje: Ovo je vec treca sezona i promenio sam dva dubka i dosao do ovoga sa donje slike: po 2 komore sa leve i desne strane (ukupno 4, sedeci deo i naslon plus sa po dva jastuka na naduvavanje (novi modeli retko je da se iskopaju ti vise komorni) cena nesto preko 200 e, pre toga sam imao Combo sa gornje slike. Ja pecanje iz dubka zovem direktorsko pecajne. Sam si, nema ko da ti smeta, sve ti je pristupacno, svako cose bare, jezera, reke, mora (uf ovo tek ove sledece godine jedva cekam), u dzepovima za propratne stvari ima dovoljno mesta za ceo dan pecanja sem izlaska zbog nuzde.

Float Tube ili Belly Boat ima da se kupe u O, U, V tipa sa pomocnim aku motorom i bez. Svaki ima prednosti i mane ali eto koga vise zanima mozemo i opsirnije o karakteristikama, cenama i ostalo

I treca slika da se vide neki gabariti V tube

Van mreže ribolovac

• Pripravnik
  • *
Odg: Belly Boat - Float Tube
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2010, 08:13:45 posle podne »
Tesko je docekati prolece  :dash2:

Van mreže steva trd

• Klub RiboLovci
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2010, 08:18:06 posle podne »
Al bi glisiro kad bi mi u tom slaufu dekno som :rofl2: :ROFL: :sarc: :shout:
Zenu i zdravlje ne proveravajte ,razocaracete se

Van mreže ribolovac

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2010, 08:40:59 posle podne »
A njega tamo kasnije, vec mu je sudjeno. Malo cu da sacekam ali ciljno cu na njega. Bice veselo ahahahah

Van mreže bili

• Početnik
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2010, 12:01:07 posle podne »
kolko vidim idealno da navuces reumu :emoha17:kako li je pecati iz tog cuda na dunavu :dash1: :Milance 26: :Milance 26: :Milance 26:

Van mreže ribolovac

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2010, 06:51:18 posle podne »
Skoro da si upravu ako je neko ludjman ko ja. Za razliku od gazenja ovde si cak i manje u vodi (do kolena) jer je sediste visoko, mada ima onih gde je i nisko i dodju bubrezi pod vodu ali bilo koje jastuce na naduvavanje resava problem. A za Dunav, u ovome cak mozes da budes i dobar mamac za somove  :mock:

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2010, 08:40:32 posle podne »
Ovo deluje dobro za stajace ili manje tekuce vode.Lepo teren da se predje a da se covek ne umori gazeci po vodi +moze i tamo gde se gaziti ne moze  :emoha15:

Van mreže ribolovac

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2010, 10:58:25 posle podne »
Kod mene je dosta nasao primene i za prebacivanje s mesta na mesto. Ustanem, jer mi olaksano zabacivanje (i preglednije naravno) ili ako ako moram jer je ponegde zabranjeno pecanje iz plovnih objekata, a dubak zavezem za pojas i u njemu su mi sve neophodne stvari i naravno pecam bez dodatne opreme na sebi. Ali ima velike razlike sto se tice ulova ako pecam sedeci u dubku ili ako stojim. U dubku mogu preko glave riba ladno da prelazim i da ih ne uplasim, sta vise cak ih i privlacim  :oops: dok u stojecem mora da se igram nindje i prikradanja.

Siroku primenu je nasao kod musicara i jos vise kod varalicara sad cekam da vidim samo negde plovkarenje iz dubka  :emoha14:

Van mreže zivojinstamenkovic

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #8 poslato: Jun 08, 2010, 11:37:18 posle podne »
Molim te ribolovac, odgovori mi kako si i gde došao do dubka. zainteresovan sam da ga kupim pa te molim za obaveštenje.vrsta , cena idr karakteristike , naravno ukoliko znaš. Hvala

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #9 poslato: Jun 10, 2010, 08:01:43 posle podne »
ne znaš znači. I na tome ti hvala.

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #10 poslato: Jun 10, 2010, 09:49:21 posle podne »
Živojine ajde sačekaj malo da se Ribolovac javi jer nije bio na forumu par dana, naravno da čim pročita poruku odgovoriće ti na nju.  :drinks 1:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2010, 08:56:55 posle podne »
hvala.Sačekaću.Nadam se da je ribolovac Đole, ali ako pak nije , izvinjavam se.
 :w:

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #12 poslato: Jun 15, 2010, 10:20:39 posle podne »
Jeste u pitanju je Đole  :emoha15:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM