Ribolovci > Nautika

Belly Boat - Float Tube

(1/3) > >>

ribolovac:
Par stvari i saveta oko dubka - Float Tube ili Belly Boat

1. Ukoliko kupujete
2. Ukoliko pravite

1. Obratite paznju na materijale koji su korisceni, zatim dobro procitajte Review o njima (ima sasvim solidno o vecini), koliko komora ima dubak, kolika je garancija (ako kupujete iz prdavnice), dobra za je varijanta kupiti COMBO sa sve pumpom i perajima (peraja dodju i oko 40-tak e plus pumpa ako kupujete odvojeno), da vas ne zbuni 99 posto tih pomagala se pravi (znate vec gde - istok) i samo prisivaju i stampaju etikete, nosivost dubka...

2. Ima puno odlicnih resenja na netu ali sam primetio da skoro niko ne stavlja zastirno platno preko gume sto je veoma bitna stvar, koje zbog  samog svojstva stititi gumu i kao drugo i vazno omogucava dodavanje raznih dodataka kao i dzepova za prateci stvari na pecanju.

Zakljucak (kao neki zakljucak): Ukoliko imate novca kupite dubak iz prodavnice i kao i sa "wadersom" vise novca bolji kvalitet (mada ne mora da znaci), zatim kako se budete ophodili prema njemu, ciscenje, odrzavanje, cuvanje, tako ce i da vas sluzi, ukoliko se resite da pravite zastitite gumu (radi se o vasoj dodatnoj bezbednosti) i poslednje i najvaznije ako imate planove da idete "dublje" ili da se upustate u avanture nabavite prsluk tj sada mini pack za spasavanje na samonaduvavanje (ne trebam objasnjavati razloge)

Misljenje: Ovo je vec treca sezona i promenio sam dva dubka i dosao do ovoga sa donje slike: po 2 komore sa leve i desne strane (ukupno 4, sedeci deo i naslon plus sa po dva jastuka na naduvavanje (novi modeli retko je da se iskopaju ti vise komorni) cena nesto preko 200 e, pre toga sam imao Combo sa gornje slike. Ja pecanje iz dubka zovem direktorsko pecajne. Sam si, nema ko da ti smeta, sve ti je pristupacno, svako cose bare, jezera, reke, mora (uf ovo tek ove sledece godine jedva cekam), u dzepovima za propratne stvari ima dovoljno mesta za ceo dan pecanja sem izlaska zbog nuzde.

Float Tube ili Belly Boat ima da se kupe u O, U, V tipa sa pomocnim aku motorom i bez. Svaki ima prednosti i mane ali eto koga vise zanima mozemo i opsirnije o karakteristikama, cenama i ostalo

I treca slika da se vide neki gabariti V tube

ribolovac:
Tesko je docekati prolece  :dash2:

steva trd:
Al bi glisiro kad bi mi u tom slaufu dekno som :rofl2: :ROFL: :sarc: :shout:

ribolovac:
A njega tamo kasnije, vec mu je sudjeno. Malo cu da sacekam ali ciljno cu na njega. Bice veselo ahahahah

bili:
kolko vidim idealno da navuces reumu :emoha17:kako li je pecati iz tog cuda na dunavu :dash1: :Milance 26: :Milance 26: :Milance 26:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju