Autor Tema: Flyfishing sekcija Mali Zvornik  (Pročitano 14353 puta)

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
Odg: Flyfishing sekcija Mali Zvornik
« Odgovor #15 poslato: April 24, 2010, 11:45:24 posle podne »
ee, da.. kurseve FF castinga , a i vezanja muva, ako ko bude želeo, držim ja. Svaki kurs je naravno , besplatan. Nije nam cilj novac, već razvoj FF i dobijanje revira,. Takođe imam podršku prijatelja, vrhunskih mušičara iz zemlje koji su radi doći po našem pozivu i održati besplatan kurs. Pokušavamo raditi sa decom takođe. Za sada imamo dečaka i devojčicu - osnovna, i jednog dečka - srednjoškolca. Koliko god da ima zainteresovanih, bilo bi lepo da se organizuju, pa da se vidimo. Samo neka mi najave grupu , pa kolika god da je. :emoha1:

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #16 poslato: April 25, 2010, 10:50:15 posle podne »
Rako bicemo u kontaktu pa kad na leto dodjem u MZ da se upoznamo i koji dan zajedno otpecamo.Tad mozemo i da se dogovorimo oko nekih stvari vezanih za organizaciju i akcije sekcije.
Drago mi je da ste dobili podrsku od Dzerija i Cire jer mislim da uz njihovu podrsku sve lakse ide.
Kad pomenu to kako su vas ljudi cudno gledali sa musicarskim stapom na Drini........tako je bilo i meni pre 4-5 godina kad sam na jezeru i na Majdanu pokusavao da musicarim.....svi su mi se smejali 

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #17 poslato: April 26, 2010, 01:38:42 pre podne »
Pravo da ti kažem, volim taj njihov smeh, jer, još draže ga prekinem dobrom ribom na štapu, pogotovo, što me tada baš krene, kao da zna kada treba

Za leto, računaj da smo se dogovorili! Nisam ti još poslao skriptu. Spor mi net. Ujutru ću iz kancelarije Udruženja. Pošto ima slika.. Ne zameri.

Znaš šta je najslađe?? U sred grada, skupi se publika na šetalištu kada mašem i, kleknem na bedem i čekam bucka.. Oni ga ne vide, a polarke su čudo   :sarc:  Sačekam pravi trenutak, plasiram mu neku suvu mušicu na udici 12-tici ili 10-ci , pravo na glavu i malo zaparam vodu.. Fora je što je tu dubina 30-40cm i zato se oni i smeju... Buccko jurne za njom i akcija počinje   :Milance 50:

to ti je kao na fudbalskoj utakmici. Ma videćeš. Na majdanu su extra tereni!!  Uh.. leto... ne znam šte pre da lovim..  :emoha15:

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
OSNOVI MUŠIČARENJA - FF sekcija, Mali Zvornik
« Odgovor #18 poslato: April 26, 2010, 07:04:48 posle podne »
Zamolio bih adminisratora, da mi pomogne oko postavljanja digitalne verzije skripte ''Osnovi Fly fishinga'' , MS - Mali Zvornik. Nedavno sam polaznicima naših FF kurseva, napisao skriptu, o nekim najbitnijim stvarima (teorije mušičarenja) . Mislim da bi mnogima dosta značilo. Problem je što ima slika i, voleo bih da mogu preuzeti gigitalnu verziju, no , iz nekog razloga ne mogu da je ''sedujem'' na net..  Programeri, pomažiteeeee!!

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
Odg: OSNOVI MUŠIČARENJA - FF sekcija, Mali Zvornik
« Odgovor #19 poslato: April 27, 2010, 10:26:11 pre podne »
Ja bas ne razumem najbolje sta i kako hoces da postavis...da li se radi o tekstu i fotografijama ili o video snimku?

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #20 poslato: April 27, 2010, 04:20:43 posle podne »
to je kao knjižica. Tekst sa fotografijama, crežima... ako prekopiram tirektno na Forum, samo se tekst pojavi. Mislim da ću uspeti na drugi način

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #21 poslato: April 27, 2010, 06:39:51 posle podne »
Mislim da bi to trebao postaviti u PDF formatu.
Treba prvo tu knjizicu prebaciti u PDF format pa onda to postaviti.
To nisam nikada radio pa je najbolje da se javi neko ko ima iskustva sa ovim stvarima.
Sa ovim se to radi-  http://pdfsuite.de/pdf/trial/?uid=999507&crid=2108&wid=1262&googleID=1044633432&cmp=PDF-AT-G-S&key1=PDFerstellen&key2=ad1&gclid=CO6y752op6ECFYmY2AodwUrdCg&Country=AT&Keyb=pdf+format+erstellen&clientID=b268da61-d36d-43a0-bd94-afe6a23909ff

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #22 poslato: April 28, 2010, 11:37:18 pre podne »
Hvala! Pokušaću. U svakom slučaju, pokušaću tabi na tvoj mail poslati, sada

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #23 poslato: April 29, 2010, 05:08:44 posle podne »
Aco, dobio si mail ?? Poslao sam skriptu juče

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #24 poslato: April 29, 2010, 05:50:53 posle podne »
Nije mi jos nista stiglo Rako.Da li si poslao na pravu adresu i koje velicine je skripta?

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #25 poslato: April 29, 2010, 11:56:53 posle podne »

OSNOVI MUŠIČARENJA RV Hardy.doc (13513KB)

na mail :     [email protected]

poslao juče. I stoji mi u poslatim porukama. Poslaću ponovo ujutru, a i Tomiju sam sada dao da ti pošalje.

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #26 poslato: April 30, 2010, 12:06:12 pre podne »
Jao Rako zeznuo sam se!
Fali 76 u [email protected]       .......ovo nije prvi put da mi se desi da to zaboravim  :dash2:

Van mreže Čiko

• Klub RiboLovci
« Odgovor #27 poslato: April 30, 2010, 08:12:18 pre podne »
 :emoha009:

Van mreže raka HARDY

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #28 poslato: Maj 03, 2010, 07:57:22 posle podne »
 :Danilop:

ok, ako ti Tomy na pošalje, šaljem ja sutra

Inače, juče sam imao četiri partmke , kalife, na Drini kod moje zgrade.
A sada par klenova i bucovčiće. jbg, jesu u zabrani,ali kupe na površini dok jurim tačkastu  :Milance 22:

Da, za malo da zaboravim.. Mladica mi je kuvala pored nogu !! Da nisam bio zauzet mahanjem, mogao sam je češkati po glavi  :emoha009:

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #29 poslato: Maj 03, 2010, 08:42:52 posle podne »
Trebao si strimera da namontiras pa bi mozda i mlada "slucajno" uzela :sarc:
Toliko puta sam pecao na Drini ispod brane a nisam znao da ima pastrmke i lipljena :dash2:
Na sta si dobijao pastrmke?