Autor Tema: Ukradeno!  (Pročitano 15289 puta)

Van mreže dakSu

• RiboLovci
  • **
Ukradeno!
« poslato: Avgust 01, 2010, 06:28:25 pre podne »
Molim sve ribolovce dobre volje,ako cuju da se negde u severobackom okrugu prodaju jeftino stap Sportex kev sea+shimano stella 6000F da me obaveste putem telefona 064/848-56-69 ili pp.Tacnije 31.jula 2010 godine na akumulaciji Skenderevo ukraden mi je taj pribor iz auta.Sve sam obisao do kasno u noc raspitivao se kod ribolovaca koji su bili na jezeru ali nista,posle sam prijavio kradju u polociji.Unapred hvala.

Van mreže dakSu

• RiboLovci
  • **
Odg: ukradeno
« Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2010, 08:35:11 posle podne »
Lose da losije ne moze,kada sam kuci dosao i sve utiske sabrao e tu prijatelji ni rakija ne moze pomoci.

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #2 poslato: Avgust 09, 2010, 09:50:45 posle podne »
Potpuno te razumem kolega, slična stvar mi se desila pre godinu dana  :dash2: :dash2: :dash2:  :o:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #3 poslato: Avgust 09, 2010, 10:17:24 posle podne »
apsolutno znam kako ti je jer je i meni pre jedno 7 godina ukraden kompletan pribor iz auta i to dok sam se selio iz stana u stan. Starih varalica je bilo onoliko za nekima jos uvek zalim ali jebiga. Zivot ide dalje Samo napred i ne preteruj sa alkoholom imas sad ono bezalkoholno pivo odlicno je za takve prilike moze puno da se popije a efekat nikakav
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže KUM LICKOG MEDJEDA

• Lovac
  • RiboLovci
« Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2010, 10:23:09 posle podne »
Postovani ribolovci, ukradene su mi dve torbe sa pecaroskim stapovima u Novom Sadu pa Vas molim ako neko  vidi negde da se porodaju Mitchel stapovi 5 kom( 3 saranska i 2 za soma 150g),  1 germina cvrna! 4 masinica abu garcia 505 i 506 rf, Dam quick i 1 shimano. molim Vas da mi se javite na moj mobilni 060 4422447. Unapred sam Vam zahvalan !!!

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #5 poslato: Septembar 03, 2010, 11:41:12 posle podne »
To postala moda ta kradja pribora. E jadna mu majka da je vidjen kako krade pribor bila bi mu meksa ledja od stomaka

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #6 poslato: Septembar 03, 2010, 11:45:29 posle podne »
Nažalost kako je krenulo ova tema će biti izgleda dosta posećena, opet kažem nažalost.
KUME LICKOG MEDJEDA nadam se da ćeš naći svoj pribor ubrzo.
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

• Lovac
  • RiboLovci
« Odgovor #7 poslato: Septembar 03, 2010, 11:53:36 posle podne »
To postala moda ta kradja pribora. E jadna mu majka da je vidjen kako krade pribor bila bi mu meksa ledja od stomaka

ne znam sta da kazem posto sam i lovac sta bi ga pre snaslo!!!

• Lovac
  • RiboLovci
« Odgovor #8 poslato: Septembar 03, 2010, 11:59:42 posle podne »
Nažalost kako je krenulo ova tema će biti izgleda dosta posećena, opet kažem nažalost.
KUME LICKOG MEDJEDA nadam se da ćeš naći svoj pribor ubrzo.

sad mi i zena zna koliko sam para potrosio na pribor !!!  :Milance 28: :Milance 31:

Van mreže dakSu

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #9 poslato: Septembar 10, 2010, 04:27:42 pre podne »
Druze znam kako ti je, ja jos uvek poludim u sebi kada se setim mojeg pribora.Mamac je postavljen,neki ce vec dolijati.

Van mreže jastreb

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2010, 10:27:00 pre podne »
a sto ne napravite neku caku... tipa... par komada pribora... mali mobilni telefon sa nekom karticom... i "Ortak lokator"...

i jednostavno vidite kuda pribor odlazi...pa odete po njega sa "organima"... :Milance 15:

• Lovac
  • RiboLovci
« Odgovor #11 poslato: Septembar 13, 2010, 09:36:34 pre podne »
a sto ne napravite neku caku... tipa... par komada pribora... mali mobilni telefon sa nekom karticom... i "Ortak lokator"...

i jednostavno vidite kuda pribor odlazi...pa odete po njega sa "organima"... :Milance 15:

Jastrebe razmišlajo sam o sličnome ali bez mobilnog!!! Mislio sam da napravim čeku  :Danilop: i far da ga nemoram daleko tražiti !!!  :Milance 31:

• Lovac
  • RiboLovci
« Odgovor #12 poslato: Septembar 14, 2010, 01:05:47 pre podne »
veceras mi je opet obijen podrum , sad su pokusali da mi ukradu bicikle ali posto mi je zena naisla sa decom lopovi su pobegli a zena ih je lepo videla !!! Pozvali smo opet policiju i kad smo im rekli da su u pitanju dva roma, policajac ih je odmah lepo opisao pre nego sto je zena ista rekla !!! Policija tacno zna o kome se radi ali nisu hteli da prave zapisnik samo su nam rekli da razvaljena vrata promenimo i to je to !!! Ja im kazem oni mora da su mi i ukrali pecaroski pribor i da su dosli po ono sto nisu mogli prosli put da ponesu!! Na to mi je policajac rekao da nisu to sigurno oni vec neko drugi !!!! I ja se sada pitam stvarno koje sad tu lud a ko normalan :dash2: !!!  Izgleda da ja nisam normalan sto imam garazu i podrum!!!

Van mreže jastreb

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #13 poslato: Septembar 14, 2010, 08:20:27 pre podne »
Znaci jedino ostaje da stavis sapun na stepenice od podruma, da se iduci put ti koji ulaze nepozvani okliznu na isti... nema ti druge

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #14 poslato: Septembar 14, 2010, 09:08:35 pre podne »
doci ce oni opet a ako ih uhvatis prpusti ih kroz ruke da im budu meksa ledja od stomaka i da vidis posle da li ce opet da kradu. JOs ce da cuvaju podrum od drugih posetilaca. Jednog sam ja tako propustio kroz ruke kad mi je obio kola i dan danas kad me vidi javlja se a dok smo bili komsije cuvao mi auto od njegovih ortaka.

BATINA JE IZ RAJA IZASLA