Autor Tema: Ukradeno!  (Pročitano 15287 puta)

Van mreže Air_sniper

• Klub RiboLovci
Odg: ukradeno
« Odgovor #15 poslato: Septembar 14, 2010, 08:39:26 posle podne »
Jedino da se okliznu niz stepenice nekoliko puta,nema druge...

Van mreže cigo

• Klub RiboLovci
  • hucho hucho
« Odgovor #16 poslato: Septembar 24, 2010, 12:27:52 pre podne »
Uf ovu temu sam sada prelistao i mogu reci da sam se bas iznervirao.
Mogu zamisliti kako je ovim drugarima  :b:

veceras mi je opet obijen podrum , sad su pokusali da mi ukradu bicikle ali posto mi je zena naisla sa decom lopovi su pobegli a zena ih je lepo videla !!! Pozvali smo opet policiju i kad smo im rekli da su u pitanju dva roma, policajac ih je odmah lepo opisao pre nego sto je zena ista rekla !!! Policija tacno zna o kome se radi ali nisu hteli da prave zapisnik samo su nam rekli da razvaljena vrata promenimo i to je to !!

Tako ti je i kod nas, bratu mom su odradili kucu, policija zna ko je to uradio ali nista nisu preduzeli.

Ja ti predlazem da stavis alarm ako je ikako moguce, barem to sada nije skupo. Ima tih alrma po 100 - 200 evra a dobra je stvar.

Meni su prije 7-8 godina obili garazu ali sva sreca da sam imao alarm i naravno nista nisu uspjeli odnijeti.

Van mreže KUM LICKOG MEDJEDA

• Lovac
  • RiboLovci
« Odgovor #17 poslato: Septembar 27, 2010, 09:41:33 pre podne »
Šta je brže od cige sa televizorom?
Sin sa DVD-om!!!

Van mreže Michele

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2010, 10:04:41 pre podne »
RECEPT ZA NEZVANE GOSTE LAKE RUKE:1.Lagano posipati pepelom ulaz u prostoriju za koju mislite da je ciljno mesto doticnih.2.gaziti preko iste da se utaba dobro3.u gomulu pepela staviti GVOZGA-KLJUSE 3.Nakon izvrsenog dela verifikovati krvave tragove i otici u hitnu pomoc raspitati se ko je nocu dosao da ga je pas ugrizao=LOPOVI!!!!!Radi provereno i uspesno a evekat je mnogostruko dobar jer odmah medju lopovima pocne da kruzi prica da je gazda z...ban i da ga treba zaobilaziti u velikom luku!!!!!!!!

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #19 poslato: Novembar 09, 2010, 08:34:02 posle podne »
a da to nije kažnjivo  : sjeti se :

Van mreže Michele

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #20 poslato: Novembar 10, 2010, 07:59:14 pre podne »
Ja u mom dvoristu radim sta ja hocu i ne uznemiravam komsije a taj koji me prijavi neka objasni tima koji hoce mene da kazne koji je k...c radio kod mene u garazi kad mene nema????!!!!

Van mreže Aco

• Klub RiboLovci
« Odgovor #21 poslato: Novembar 12, 2010, 08:28:23 posle podne »
Sve je to uredu,ko zna kako bih i ja (kao i svako drugi) reagovao kad su lopovi u pitanju ali......pitanje je kako bi prošao kad bi lopovu naneo teške telesne povrede  : sjeti se :

Van mreže tommylee

• Klub RiboLovci
« Odgovor #22 poslato: Decembar 08, 2010, 01:35:32 posle podne »
Situacija sledeća,čitavo naselje evakusiano od poplave,kod Zvornika,voda prodirala u kuće,a mučenici spašavali šta su stigli.Elem našla se grupa lopova da im obija kuće,dok ovi nisu tu.U tuđoj nesreći oni našli da se okoriste.
 E sad kako im stati u kraj kada postoje zakoni koji štite lopove? Mi smrtnici nemožemo ništa,samo ćuti i moli boga da ne dođeš na metu lopova.

Kako čujem,a ako bog da,da se sprema promjena zakona.Ja živim za taj momenat,da lopov u mom dvorištu postane moje vlasništvo  :n:  :Milance 15:  :Milance 28:  :Milance 16:

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #23 poslato: Decembar 08, 2010, 01:47:34 posle podne »
I do sad da ga uhvatis policija gleda kroz prste. Decka koga sam uhvatio u kolima lepo sam ga propustio kroz ruke i odveo do policije da ga oni posle propuste kroz ruke sto su oni i uradili. Jebiga bilo mu dosta i koliko cujem sad je miran vec duze vremena jer posto je bio 2 ulaza od men sreo sam ga i popricao i rece decko sam da se zajebao zestoko. Cak je i rekao ko mi je obio stan par meseci pre obijanja kola.
Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže Milanče

• Klub RiboLovci
    • www.ribolovci.com
« Odgovor #24 poslato: Decembar 08, 2010, 08:47:14 posle podne »
Ma nego sta prvo ga propustis kroz sake pa kazes da je pao bjezeci... :emoha009:
Mobilni +31 651460727

Van mreže TVISTER

• Preminuli clanovi
  • Klub RiboLovci
  • *
  • C & R
« Odgovor #25 poslato: Decembar 08, 2010, 09:14:59 posle podne »
I to niz stepenice, pa tako 2-3 puta za redom  :Mladjan 1: :Mladjan 1: :Mladjan 1:
ŠTA MOGU KADA VOLIM DA PECAM

Van mreže cigo

• Klub RiboLovci
  • hucho hucho
« Odgovor #26 poslato: Decembar 20, 2010, 01:34:20 posle podne »

Kako čujem,a ako bog da,da se sprema promjena zakona.Ja živim za taj momenat,da lopov u mom dvorištu postane moje vlasništvo  :n:  :Milance 15:  :Milance 28:  :Milance 16:

Sveti metak, direkt u celo., pa neka onda krade...

Van mreže kvaka

• Klub RiboLovci
« Odgovor #27 poslato: Januar 13, 2011, 11:08:24 posle podne »
kakav metak, petar veliki zakon samo pitanje kojom rukom? i na panj.

Van mreže zonkerteam

• Pripravnik
  • *
Odg: Ukradeno!
« Odgovor #28 poslato: Februar 15, 2011, 10:16:58 posle podne »
E kolega ovo je nevidjeni bedak. Dolijace ti jednog dana nekom baji koji ce im j....ti mamu

Van mreže zonkerteam

• Pripravnik
  • *
Odg: Ukradeno!
« Odgovor #29 poslato: Februar 15, 2011, 10:18:41 posle podne »
Jesi se raspitao malo ispod pancevca da neko neprodaje tvoj pribor?