Autor Tema: Ukradeno!  (Pročitano 15288 puta)

Van mreže Air_sniper

• Klub RiboLovci
Odg: ukradeno
« Odgovor #30 poslato: Mart 10, 2011, 09:40:53 pre podne »
RECEPT ZA NEZVANE GOSTE LAKE RUKE:1.Lagano posipati pepelom ulaz u prostoriju za koju mislite da je ciljno mesto doticnih.2.gaziti preko iste da se utaba dobro3.u gomulu pepela staviti GVOZGA-KLJUSE 3.Nakon izvrsenog dela verifikovati krvave tragove i otici u hitnu pomoc raspitati se ko je nocu dosao da ga je pas ugrizao=LOPOVI!!!!!Radi provereno i uspesno a evekat je mnogostruko dobar jer odmah medju lopovima pocne da kruzi prica da je gazda z...ban i da ga treba zaobilaziti u velikom luku!!!!!!!!
Kashikara pa "na potezanku"  :sarc:

Van mreže Aca S

• Početnik
Odg: Ukradeno!
« Odgovor #31 poslato: April 19, 2011, 04:03:20 posle podne »
Drage kolege, znam da to znate, da ste poveđeni svim tim stvarima pa tako pišete, ali opet da vas podsetim. Oprezno sa rečima, nemojte tako pisati o ovakvim stvarima da sebi ne navučete nevolju na vrat. Sve da i uhvatite lopova, ne smete mu ništa, takav je zakon. A tek te klopke i zamke, zaboravite, ni u šali to ne spominjite. Može vas neko prijaviti. A policija i sud će uvek imati više razumevanja za "nestašluke"  lopova nego za vašu "samoodbranu" (na primer nesrećno detinjstvo, zlostavljani kad su bili mali, teška materijalna situacija... a ko ste vi da uzmete zakon i pravdu u svoje ruke). Znam dvojicu koji su zbog svojih komentara na "društvenim mrežama" zaradili krivične prijave. Pribor ni na minut ne ostavljajte bez nadzora, dovoljno je da samo siđete do vode da vidite mesto i da on nestane. Koliko puta sam se okrenuo i video iza sebe nekog znatiželjnog "ribolovca" koji stoji pored mojih kola i kao gleda šta radim. Zato nikada ništa ne ostavljajte u kolima, čak i ono što vam trenutno ne treba, da ne privuče pažnju. Kako na vodi tako i ispred kafane. Žalosno je sve to, ali tako je. U zemlji Srbiji nemate pravo braniti  svoju imovinu, čak ni život i telo. Zapravo imate, ali to je samo na papiru. U praksi lopovi, siledžije  i ubice imaju svoja prava, a sa vama šta bude. Šta god da preduzmete nakačiće vam "prekoračenje".  Nije mi bila namera da vam "stajem na muku" ako to možda tako izgleda. Ja sam imao takvih problema, ne vezano za ribolov, i znam kako sam prošao. Zapalili mi kolibu, sa njom izorelo mnogo stvari. Viđeni su, ali nismo rekli ko ih je video da tom čoveku ne navučemo nevolju na vrat. Policija kaže pitali smo ih i oni kažu da nisu. Kraj istrage. E sad moram razmišljati, da kada se napiju ili urade, da mi neće zapaliti kuću. Ili povrediti nekog člana porodice.

Van mreže SOKO

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #32 poslato: April 19, 2011, 08:05:00 posle podne »
Istina nema sta. :happy:

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #33 poslato: Maj 26, 2011, 12:38:53 pre podne »
batina je izasla iz raja...

Van mreže bojo

• Klub RiboLovci
« Odgovor #34 poslato: Maj 26, 2011, 09:50:04 pre podne »
@ Aco s
Slazem se sa tobom ali ima tu i druga strana medalje.Sta ako pomisle ovoga mozemo da maltretiramo kad nam je dosadno,nece se buniti,da li onda  :lovac:
www.golija.rs  Park prirode pod zastitom UNESCO

Van mreže marasns

• Klub RiboLovci
« Odgovor #35 poslato: Februar 12, 2012, 03:21:58 posle podne »
Citam sve postove i ne mogu da verujem...Strasno...Odem sa matori posle nove godine na dunav na kej u NS ostavim auto na parking bilo jos 10tak automobila, naroda koliko hoces seta po keju, lepo vreme bilo.Posle sat vremena se vracam od Zezelja kad nesto se `beli` na prozoru..Ja vec znam sta je, polupali mi leptir prozor, otvorili auto, razbucali gepek ali nista nisu nasli.Kako su mi nekoliko puta odneli prvu pomoc, vise je ne nosim, imam samo 1.5l vode u kolima i to je sve. A pribor za pecanje nema sanse da ostavim ni na sekund u autu. Ne znam tako sam bio besan da bi ga verovatno zadavio da sam ga uhvatio na mestu. Na kraju narkic nista nije odneo, a ja pladio 1000 din novo staklo. Ruke ti se osusile lopovcino... 
The good, the bad and the ugly...

Van mreže tommylee

• Klub RiboLovci
« Odgovor #36 poslato: Februar 17, 2012, 02:53:07 posle podne »
Meni su iz bijesa neke sirovine polupali stakala na autima.Pajserom pokušali na polugu vrata da otvore!Konji!
Policija na uviđaj preko k*rca došla još me prave budalom kako sam se možda nekom zamjerio,da nije djevojka u pitanju i sliče budalaštine!
Imao sam informaciju da znaju ko je u pitanjua li neće da kažu.Kao da se ne bih ja osvetio!Mene ko j*be!

Prošle godine mi kuću obili.Najveća vrijednost koju su odnjeli bio lap top.Ja ga nađem,lap top,prijavim,uhapse i puste u nedostatku dokaza?!?

Meni vratili lap top a đžukele na slobodi gledamo se svaki dan!!!

Van mreže marasns

• Klub RiboLovci
« Odgovor #37 poslato: Februar 17, 2012, 03:00:10 posle podne »
Nocu ga saekas negde stavis kapu, pa ga srusis i udri...:)

Van mreže tommylee

• Klub RiboLovci
« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2012, 03:30:59 posle podne »
Da mu odigram jedno kolce na leđima  :Milance 50:

Van mreže Mudri

• Klub RiboLovci
« Odgovor #39 poslato: Septembar 22, 2012, 09:42:04 pre podne »
Eto na kraju balade oni blesavi amerikanci su jedino u tome dobri,svi naoružani i nedo ti bog da mu dođeš u dvorište nepozvan ili skočiš preko ograde,odma zaradiš metak  :Danilop:  i to nekoliko za svaki slučaj,murija ljepo dođe i pohvali te a levata odnesu i dobro,dok se to kod nas na balkanu ne promjeni više će čuvati lopove nego pošteni narod,nekidan su kolegi provalili u podrum i počeli krasti ,pa zato ovo i pišem... sreća da je čuo pa je normalno sa beretom sišo dole,zavezo njih dvojicu lisicama i dao im po sjekiru da ljepo iscjepaju sva drva što je imo u podrumu i onda zvao muriju kad su iscjepali drva,tužili ga da ih je maltretiro,ali normalno da je sve poreko i rekao da lažu....jedva čekam nastavak priče.....

Van mreže cedapn

• Klub RiboLovci
« Odgovor #40 poslato: Septembar 22, 2012, 11:44:27 pre podne »
zato ja sav svoj pribor drzim u sobi .kad zena pocne da gundja ja se izbecim na nju,i tako prodje godina,dve,vise nikome ne smeta.bolje spreciti nego leciti.

Van mreže marasns

• Klub RiboLovci
« Odgovor #41 poslato: Septembar 22, 2012, 12:01:02 posle podne »
Hahaha i meni keva gundjala i posle krecenja zabranila stapove da drzim u sobi neg na terasu...Ja sam njoj zabranio dasku za peglanje da drzi u dnevnoj sobi pa je sad i ona na terasi i smeta mi stapovi mi se kace stalno za nji...

Van mreže hijawata

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #42 poslato: Septembar 22, 2012, 02:40:25 posle podne »
ma jasno tube sa stapovima u cosku sobe deo regala bolje reci pola je ribopribor.i samo pridike nemam gde odecu da ti ostavim.stapovi i reketi uvek na oku.lopov je lopov.posto sam terenac i stalno pricam sa ljudima elem jedna starija zene mi isprica kad je prodala tele dobije 400 evra za dva dana neki ljudi kupuju staro gvozdje ulete u kucu i pravac uhvate za mesto gde su pare.imaju oni osecaj lopovi su to.