Autor Tema: Ne kupovati!  (Pročitano 45605 puta)

Van mreže ribar-milja

• Klub RiboLovci
Odg: Ne kupovati!
« Odgovor #135 poslato: April 06, 2017, 01:28:48 posle podne »
Nemam komp, pisem preko telefona, pa mi se neda detaljno, ali...
Banda velika. Ovo je samo kap koja je prelila casu.
Prosle godine mi iskljucili telefon,.internet,..bla bla, zbog neplacenog racuna. A racun placen, samo zbog praznika nije na vrijeme evidentirana uplata. Nekoliko dana sam bio bez telefona njihovom greskom. Na kraju nista, poj'o vuk magare.
Odem da uzmem neki tablet, reklamiraju ga kao upola cijene. Odem, izaberem tablet, pa da platim, kad oni meni ounu cijenu. Kako puna , zar nije upola? Kao to je samo za nove korisnike. A mi sto smo dugogodisnji korisnici,..ma ko nas ebe.
Bilo je jos nekih zezancija, neda mi se pisati sve.
Uglavnom evo vec drugi dan sam kao otrovan. Ukinuti eurosport, diskaveri, animal.planet, dakle "najjace" programe bez ikakve konsultacije sa potrosacima...pa po meni je to veliki bezobrazluk i vam svake pameti.

Sent from my ZTE Blade V6 using Tapatalk

Pecanje je život!!!

Van mreže DakiNS

• Lovac
  • Klub RiboLovci
« Odgovor #136 poslato: April 06, 2017, 03:41:21 posle podne »
MTS ista stvar ukinuli najbolje kanale , cena ostala ista , ali su zato ponudili skuplji paket sa pet šest RTS kanala , kao da i na postojećim ima šta da se gleda . Inače u ugovoru lepo naznačili da imaju pravo izmene kanala .
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM

Van mreže Chaki

• Administrator
  • Klub RiboLovci
    • http://www.ribolovci.com
« Odgovor #137 poslato: April 06, 2017, 08:46:06 posle podne »
Meni vise smeta ona gomila pink kanala nego rts kanali. Kod posta net su mi pred istek ugovora iskljucili sk1 i sk2 a onda neko vreme nista pa onda posle godinu dana ubacili sve arene i sve Sk kanale tako da sa eurosportom 1 i 2 imam ukupno 13 sportskih kanala i jos LR. Naravno discovery i animal planeti i nat geografija i jos dosta ovih koje inace i gledam osim ruzcaste koju preskacem a ima ih bar 30 i kusur

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Sine, kad prodaš obraz, sve si izgubio u životu

„Lako je nauciti životinju, lako je i prostaka nauciti, ali je teško naučiti onoga ko je nenaučen postao učitelj drugima“.

Na sledecim izborima glasam za AliBabu. On je imao samo 40 lopova

Tarabici; U Srbiji ce doci na vlast ljudi koji nece imati ni stida ni srama,vikace ja znam, a nece znati koliko ne znaju.......

Van mreže za.iggy

• Pripravnik
  • *
« Odgovor #138 poslato: April 24, 2018, 01:58:28 posle podne »
Prosle godine mi iskljucili telefon,.internet,..bla bla, zbog neplacenog racuna. A racun placen, samo zbog praznika nije na vrijeme evidentirana uplata. Nekoliko dana sam bio bez telefona njihovom greskom. Na kraju nista, poj'o vuk magare.

Slična stvar se desila i meni, u petak stigne račun za telefon (fizički na kućnu adresu), a već u nedelju telefon isključen zbog neplaćenog računa. Nakon reklamacije, zalbe, molbe... koja traje dva dana i objašnjenje da se računi koji se plaćju preko Poštanske štedionice knjize tek nakon 24h??? konačno u utorak dobijem telefon nazad zbog nečije greške. U oba slučaja je zakazala pošta, i za donošenje računa i za plaćanje, bravo za našu poštu  :e15:

Van mreže cira

• RiboLovci
  • **
  • Ћира
« Odgovor #139 poslato: Novembar 04, 2018, 05:23:25 pre podne »
Ovo je kontra od naziva teme .Ako vam crkne baterija od laptopa,nemojte je bacati.Skinite plastiku i demontirajte je.Unutra se nalaze baterije 18650 jako kvalitetne.Uvek crkne samo jedna baterija.Ostale su super. Traju pet puta duže nego što se kupuju po prodavnicama.Provereno. : jao :