Autor Tema: Ne kupovati!  (Pročitano 48257 puta)

Van mreže Kochiz

• RiboLovci
  • **
Odg: NE kupovati
« Odgovor #30 poslato: Januar 25, 2011, 06:54:45 posle podne »
Ne pravi se ništa tamo/ovde/bilo gde kod nas, ne isplati se uopšte...

Samo onu kartonsku kutiju u koju su upakovani da napraviš kod nas izađe te skuplje od celog najlona. Sve je uvoz iz Kine, tamo se kofencionira/mota/pravi ambalaža - sve... a sam namotani najlon je poreklom iz Japana (džambo špulne kupljene od jednog velikog proizvođača)...

[email protected]

tu se obratite,cudo jedno sta sve ne rade...misim na veliko... :emoha27:
bio u prolazu i uso na :12: pice...

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #31 poslato: Januar 25, 2011, 07:08:52 posle podne »
EXTRA TEMA :e19:....MORAM reci da dosta stvari narucujem spolja ..i procitam malo starnih casopisa pa se informisem koliko toliko....Formax-Donau- i slicni  sto rade Samuraije najlone, svoje stapove ,kornjace,owner najlone kao i sitan pribor........prica za sebe..zaobilaziti ih treba da se covek ne zezne...slazem se neadekvatan kvalitet prema cenama...Preko e-bay kupis slicno ili isto za manje novca ..Nije u startu to velika razlika ali kada porucis  vise puta u toku godine dodje ti pristojna suma para na starni. :emoha27:...Konkretno u formaxu nemam potrebe da idem jer znam sta cu naci bez obzira na popuste....i ti bolognezi i te teleskope koje oni daju kao i drugi samo cu reci....  udji u alibaba.com i u fishing i kod nekih proizvodjaca vidis cene i bude ti sve jasno.......Takodje, pribor za EU i za primer Francusku i za Balkan je kao bog i sesirdzija... :Mladjan 2:

Van mreže Saša

• Klub RiboLovci
    • http://www.formaxstore.com
« Odgovor #32 poslato: Januar 31, 2011, 08:31:43 pre podne »

[email protected]

tu se obratite,cudo jedno sta sve ne rade...misim na veliko... :emoha27:
bio u prolazu i uso na :12: pice...

Na svakom artiklu koji je kod nas u prodaji postoji deklaracija i lepo piše poreklo (gde je proizvedeno, ko je uvoznik i ostalo) i sve je lepo potkrepljeno "papirologijom". Sa tim nema zezanja. Sa firmom koju si pomenuo nemamo apsolutno ništa niti nam je poznato šta proizvode...

Van mreže IV

• Početnik
Odg: Ne kupovati!
« Odgovor #33 poslato: Februar 28, 2011, 08:03:13 posle podne »
Ne kupovati voblere SPRO.

Dubokoronac iskače iz vode i vrti se kao leptir.
Pet kupljenih i svih pet bačenih.

Van mreže twinpower

• Klub RiboLovci
« Odgovor #34 poslato: Februar 28, 2011, 08:30:28 posle podne »
sto si bacio cuo sam da cormorani udaraju ko ludi na to :emoha009: :emoha009: :emoha009: :emoha009:

Van mreže brane

• Klub RiboLovci
« Odgovor #35 poslato: Februar 28, 2011, 09:32:47 posle podne »
Ja najčešće kupujem Spro bez pakti pa ne mogu iskakati a imam jednog od silikona, narezan rep, sa paktom al mrtav skroz. Ide ko podmornica.
Vobler je zakon

Van mreže Srecko

• Klub RiboLovci
« Odgovor #36 poslato: Februar 28, 2011, 09:46:44 posle podne »
^
Mozda je umro... :emoha009:

Van mreže veljko bp

• RiboLovci
  • **
« Odgovor #37 poslato: Mart 04, 2011, 07:30:34 posle podne »
koristim formax monofile i prezadovoljan sam, sa obzirom da je lim prljava rijeka ne kida se previse poz

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #38 poslato: Mart 04, 2011, 08:19:41 posle podne »
ali ovo je tema ne kupovati ...nisam razumeo...

Van mreže brane

• Klub RiboLovci
« Odgovor #39 poslato: Mart 04, 2011, 08:38:32 posle podne »
Bilo je ranije da ne treba kupovati formax najlone, pa čovjek demantuje, a i ja bi se priključio demantu, koristio feeder 0,30 i fluorocarbon 0,12 pakovan po 30 m i sasvim dobri najloni.
Vobler je zakon

Van mreže ossa

• Klub RiboLovci
« Odgovor #40 poslato: Mart 05, 2011, 09:02:53 pre podne »
Ja sam onaj neki pike imao i za njega znam da mi nije ni blizu onoga što najlon treba da bude. Jes' malo jeftiniji al stren je 10 u glavu za njega a mala razlika u ceni.
 :Milance 23:

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #41 poslato: Mart 05, 2011, 09:45:31 pre podne »
ipak je firma firma....slazem se sa ossom

Van mreže brane

• Klub RiboLovci
« Odgovor #42 poslato: Mart 05, 2011, 04:55:55 posle podne »
U većini slučajeva je bolje kupovati proizvode renomiranih proizvođača, mada nisam siguran da svi mi u voznom parku imamo mercadese, audije i BMW-e. Često imamo identične proizvode kao npr štap shimano vengeance i formax legasy spin, i 99% nas će reći uzmi shimano to je provjerena marka a formax smeće, i isti štap platiš samo više para.
Vobler je zakon

Van mreže zofoni

• Klub RiboLovci
« Odgovor #43 poslato: Mart 06, 2011, 02:02:20 posle podne »
brane platis vise za shimano jer taj radi tanmo super controlu ..i supersuper contrrolu znaci to kosta ...i mislim na oko isti ali ima i anomalija koje shimano sebi ne sme dozvoliti a drugi to koriste i uzimaju...nije u pitanju samo formax nego i svi ostali ..tipa donau.tipa samurai..tipa anglera... :koopje:

Van mreže brane

• Klub RiboLovci
« Odgovor #44 poslato: Mart 06, 2011, 05:51:07 posle podne »
Pitaj kolegu Raketu da li shimano ne smije sebi da dozvoli anomalije. Čovjek uzeo nov antares bolonjez koji je morao da vraća, zbog loših spojeva. Glupo bi bilo iz toga izvesti zaključak da shimano ne valja i da ga ne treba kupovati. Šta god da se kupuje dobro je pregledati jer ima slučajeva da se ošteti u transportu, ili je tvornički neprecizno urađeno.
Bilo je već komentara da pojedini shimano najloni ne valjaju.
 Što se tiče ovih štapova koje sam ja naveo, koliko sam ja čuo da se rade na istoj traci, i da su identični.
Vobler je zakon